Přejít na obsah

SRAZ VRANOV 2 17.a18. září 2011


riba

Doporučené příspěvky

No to věřím že se ti to líbilo když jsi to měl za humny.Tím chceš říct,že kdybysme jeli třeba na sraz do Prahy nebo tak jako kdysi na Šumavu tak se na to vybodneš jo?To doufám ne :aggressive:;)

Jinak už nějaký čas je domluveno,že Vranov se stane našim útočištěm a žebychom se tam chtěli scházet pravidelně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

To Vick and to Riba: Hoši, nechci být rýpal, ale myslím, že už by se mělo začít něco dělat s tím letošním jarním srazem, nemyslíte? Za dveřmi máme Velikonoce a čas uběhne jak voda, ale nic ve zlém, jenom jsem při projíždění a uzření toho "žrádla" dostal neskutečnou chuť!!! -_-:palec2::kol-24::gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karle Riba se mi ještě stále neozval.Za to ale na Vranov jsem psal už 4x a žádná odpověď nedošla.Do konce týdne tam zavolám.Nicméně můžu asi říct s určitostí,že sraz bude na Vranově a to ve dnech 18-20.5. Začít by se už mohlo pro nedočkavé právě v ten pátek.

Jestli tedy ještě máte někdo nějaký tip na jiné datum tak rychle sem sním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Vick: Víťo, bohužel, já jsem taky nemluvil už pěkně dlouho s Ríšou - nevím co s ním je, i jsem mu volal, ale bohužel mi to nebral, tak nevím? Myslím, že po velikonocích by mělo být již jasno a i vzhledem k tomu, že jsi psal, že budeš volat na Vranov. Asi by se hned po svátcích mělo udělat samostatné vlákno s tím datem jarního srazu, aby se lidé mohli přihlašovat - Ty to určitě perfektně zvládneš! Nebo zkus zavolat i Ty Ríšu, ale fakt nevím co se děje?! On se ten termín docela dost rychle blíží a myslím, že se už všichni těšíme!

Pěkné velikonoce všem - hezky si to užijte!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...