Jump to content

POLEPY ROOMSTERU

majbo
 Share

Recommended Posts

Zaujimavé riešenie polepov! aspoň tak zanikne výškový rozdiel predných a zadných skiel dverí. Páči sa mi to. Farba kolies tam sedí aj biela aj čierna, podľa vkusu zákazníka, alebo žeby to nechali tak naschval? z každej strany na oko iné auto...

no jsem možná trošku zpomalenej, ale zdá se mi, že mé fotky nejsou totožné s těmi z podpisu Bojlera - obě strany se totiž liší. Na fotkách z Brna jsou boky i kola stejné. Takže auto z prodejny ŠA se asi nechystá do seriové výroby. Mně na dotaz, o jaké auto se jedná, bylo velmi nervozním malým pánem v černém saku ( vedoucí prodejny) řečeno, že se jedná o speciální flotilovou zakázku pro nějakou firmu a že se rozhodně nejedná o serii.

• 4 months later...

tak jsem se ptal na ty polepy a zde je odpověď

Nyní jsme Váš specifikovaný dotaz konzultovali s kolegy z příslušného útvaru a zjistili jsme, že Vámi poptávané polepy ještě nebyly uvolněny pro prodej, proto se nám je nepodařilo podle čísla naleznout. Předpokládaný termín nabídky u naši smluvních prodejních partnerů je za cca dva měsíce. Poté budou přidány i na naši webovou prezentaci

http://www.skoda-auto.cz/cze/service/accessories/pages/accessories.aspx?ak=Dekorativn%C3%AD%20f%C3%B3lie