Přejít na obsah

POLEPY ROOMSTERU


majbo

Doporučené příspěvky

no jsem možná trošku zpomalenej, ale zdá se mi, že mé fotky nejsou totožné s těmi z podpisu Bojlera - obě strany se totiž liší. Na fotkách z Brna jsou boky i kola stejné. Takže auto z prodejny ŠA se asi nechystá do seriové výroby. Mně na dotaz, o jaké auto se jedná, bylo velmi nervozním malým pánem v černém saku ( vedoucí prodejny) řečeno, že se jedná o speciální flotilovou zakázku pro nějakou firmu a že se rozhodně nejedná o serii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

tak jsem se ptal na ty polepy a zde je odpověď

Nyní jsme Váš specifikovaný dotaz konzultovali s kolegy z příslušného útvaru a zjistili jsme, že Vámi poptávané polepy ještě nebyly uvolněny pro prodej, proto se nám je nepodařilo podle čísla naleznout. Předpokládaný termín nabídky u naši smluvních prodejních partnerů je za cca dva měsíce. Poté budou přidány i na naši webovou prezentaci

http://www.skoda-auto.cz/cze/service/accessories/pages/accessories.aspx?ak=Dekorativn%C3%AD%20f%C3%B3lie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...