Přejít na obsah

Nekdo z okoli Mlade Boleslavi?


muhehes

Doporučené příspěvky

DObry vecer

Dnes jse na me rozvitily kontrolky eletroniky motoru EPC a Systém kontroly výfukových plynů auto nejede .. porad tomu padaji otacky.. dela to takove vrrr vrrrr vrrrr .. to je asi ten nouzovy system.. obcas vubec nereaguje na plyn. Na forum jsem hledal ale muze to bejt vice zavad najednou a nechci to davat do servisu abych neplatil za to ze se podivaj co to je. Predem diky za odpovedi nebo pomoc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NE ne zavada je asi jinde .. dneska jse prez nas prefoukla vyhrice a prinesla docela dost deste .. vsude spoustu vody a nakocen me na silnici zastavily kroupy.. dojedu domu dam sprchu ani ne za 20 min jsem vlez z5 do auta a uz to na me svitilo a padali otacky motoru.. nevim nevim jsem nestastnej nejak se to auto sype

Chyby nechci zatim odstranit ale jenom prijit na to co to je jeste pockam do zejtra treba to vyshne a bude po problemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po uplnem vysuseni auta zmizela i ta druha kontrolka,... no a ted si rikam co dal ? hl. mi beha v hlave ze fabia bohuzel neni spolehlivy auto (teda ne vsechny ale zrovna ta ma) to jako kdyz potkam nekde na ceste v zahranici vydatnej dest s nejakym vetrem a fabia mi prestane jed ? no to je fakt na... prd... cekat skoro den nez to vyshne a zas pojede:(( nejspis to vidim na vymenu kabelaze atd.. nebo dokonce na nove auto :((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...