Jump to content

Odřené boční sklo

otas1
 Share

Recommended Posts

Zdravím,

v již existujícím vlákně jsem se dočetl, co s oknem, když píská. Co ale s oknem, když je odřené - příčina? Jsou na něm tenounké škrábance jakoby byly mezi oknem a gumou kamínky. Díval jsem se tam, ale nic takového neobjevil. Včera jsem šel kolem jiné OII a ta to měla taky. Jinak, někdy se tomu oknu fakt moc nechce (dolu ani nahoru).

Co rozebrat, resp. vyčistit, když ten vnitřní plech, na kterém je všechno přidělaný, je přinýtovaný?

Díky předem za pomoc

Otas

Nevím no, při stanování se mi to ještě nikdy nestalo, při stanování na Vranově mi akorát jednou, ještě u feldy, zamkla žena klíče v autě :D O víkendu jsem promazával vazelínou kolejnice ve dveřích u spolujezdce a při tom sem i čistil všechny sametky protože pár škrábanečků mám taky a jen sem měl sundanej tapec. Že to máš jen u řidiče může být tím že se prostě používá častěji. U nás v republice je vysoká prašnost a trpí tím víc věcí u aut (např. houkající turbo). Co mě ale víc s..e je to že se mi z jara nějakej prach či kamínky dostali do gumiček stěračů a stačilo jedno setření a mám to pěkně škráblý do rádiusu na obou stranách :feve: skoro to vypadá jako by to bylo nastražený. Opravdu stačí málo na poškrábání, teď čekám až mi někdo či něco jebne do předního skla abych ho vyměnil :D