Jump to content

ronall

Uživatel
 • Content Count

  236
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

38 Excellent

About ronall

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

1,021 profile views
 1. ronall

  Deformované vedení zadního skla

  Takže u mě hotovo, výměna proběhla dnes. V pondělí roční servisní prohlídka a nahlášení problému vedení okna a dnes ráno bez potíží vyměněno na záruku.
 2. ronall

  Deformované vedení zadního skla

  No pěkně, nové dveře, to už muselo být hodně špatné. Dík za info, nahlásím to a uvidíme jak dopadnu, prasklé to ještě nemám, ale vyboulené je to slušně.
 3. ronall

  Deformované vedení zadního skla

  @MilanHos toho se právě obávám. @Martab O tom podlepení se právě píše v tom TPI, jako nápravném opatření po výměně komplet celého vedení, což se určitě mění jen při popraskání, foto jak si to měl náhodou nemáš?
 4. Nedávno jsem si všiml, že mám lehce deformovanou vrchní část vedení skla na levých zadních dveřích. Vím, že se tady už něco takového řešilo a našel jsem i TPI, kde je problém popsaný, ale v horším stavu, kdy je vedení už popraskané, což já zatím sice nemám, ale i tak se mě to moc nelíbí. Chci se zeptat těch, co už podobný problém řešili, jestli byl nějaký problém s reklamací v servisu? Za 14 dní jedu na výměnu oleje, tak to tam chci reklamovat.
 5. ronall

  Kryt pro nožní opěru

  @Martabříkáš to mělo být od začátku. Vypadá dobře, co montáž nějaké úpravy?
 6. ronall

  Kožený paket a ošetření

  Mě se osvědčily uzavíratelné vlhčené ubrousky určené právě na čištění a ošetření kůže. Výborně setřou veškerou špínu a kůži lehce nakonzervují. Výrobců je víc a je potřeba to zkusit, ale vesměs to funguje dobře.
 7. ronall

  ŠKODA E-shop, akce měsíce...

  Škoda eshop koukám opět další zdražení hliníkových disků, pod 3000kč krom černého Matone už není žádný, to je teda palba.
 8. ronall

  Zadní nárazník folie nebo lišta

  Vůbec se toho neboj, mám originál folii, kterou jsem lepil sám a naprostá spokojenost. Pravda je, že je potřeba ji nalepit co nejdřív dokud je nárazník nepoškozený. Lepení je bez problémů jak píše @MilanHos, bubliny žádné nemám a folie plní svojí funkci myslím velmi dobře a k tomu nenarušuje nijak vzhled auta, doporučuju.
 9. ronall

  TEMPOMAT, SPEEDLIMITER

  Musí takto fungovat, pokud ti to nepůjde určitě navštiv servis, je to právě bezpečnostní pojistka. Speedlimiter používám dost často hlavně po městě a vyhovuje mě, u tempomatu je to přesně tak jak popisuje brrrrm.
 10. ronall

  TEMPOMAT, SPEEDLIMITER

  Speedlimiter také využívám velmi často a tobě stačilo zmáčknout plný plyn a speedlimiter se deaktivuje, běžně to tak využívám.
 11. ronall

  ŠKODA E-shop, akce měsíce...

  To si nějak špatně přečetl nebo pochopil, já píšu že tebe do řad zklamaných nepočítám, jelikož jsi u pramene a máš to z první ruky, když teda něco bylo 🙂. Jinak myslím že nás běžné spotřebitele moc nezajímá kdo bral ve velkým, důležité je co eshop aktuálně nabízí a můžu si to objednat za solidní cenu.
 12. ronall

  ŠKODA E-shop, akce měsíce...

  Tebe nepočítám, máš to z první ruky 🙂, ale nás ostatní kteří se po loňském roce namlsali, určitě zklamal. No hold zůstanu jezdit na tom co mám, nevadí zbude na jiné věci pro jiné shopy.
 13. ronall

  ŠKODA E-shop, akce měsíce...

  Tak letos teda eshop těžce zklamal, čekal sem nějaké akce třeba na disky jako loni a místo toho bych řekl, že nastalo spíš mírné zdražení.😒
 14. ronall

  Nabíječky baterií EFB/AGM

  Je vidět že se téma nebere na lehkou váhu 🙂, nabíječky v Lídlu už jsou vyprodané.
×