Jump to content

ronall

Uživatel
 • Content Count

  251
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

45 Excellent

About ronall

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

1,316 profile views
 1. No wirer průkopník, jako vždy pěkná práce a článek, ale popravdě když se dívám na ten nárazník jako celek i s odrazkama, tak si říkám že jsem rád, že mám před FC světla a nárazník, protože při této úpravě je toto sice jediné ofiko správné řešení, ale design s těmato odrazkama v nárazníku je pro mě nepřijatelný i když uznávám že na červené to není taková hrůza, jako by to byla např.u mé cappuccino. Světla jako taková jsou super a líbí se mě, o to víc zamrzí absence odrazek v nich, protože obecně ty odrazky v náraznících jsou za mě hrůza, hlavně ty tvary.
 2. ronall

  Letní pneumatiky

  Mám je 4 roky a nic takového rozhodně nepozoruji, naopak bych řekl že jsou tiché a dobře drží, hlavně na mokru. Vzorek taky nijak moc nemizí, takže spokojenost.
 3. ronall

  Letní pneumatiky

  Myslím že ty Dunlopy jsou dobrá volba, mám sice 15", ale cítím to podobně jako ty, velice dobrá zkušenost. @Twisted souhlas Bravuris mě taky nenadchly na F1/rozměr 185/.
 4. Mám 1.2 66kW 2015 a nic takového nepozoruju, schválně jsem se na to zaměřil v různých situacích a chová se to u mě podle schematu - studený motor po nastartovaní ohřívá katalyzátor 1000ot zhruba půl minuty, pak klesne na 800 a drží i při studeném motoru, zkoušeno při různých teplotách venku/nejméně 0 st. včera/. Klímu mám stále na auto, takže AC zapnuto. Jednou se mě stalo že Start stop vypnul motor na zacpané křižovatce, asi za minutu motor sám naskočil, na maxidotu hláška o zvýšeném odběru proudu a otáčky asi deset sekund na 1000 a pak hned zase na 800 a držely, jinak v žádné situaci 1000 ne
 5. @zwan už jsem to tady taky řešil, bohužel nastavení citlivosti se nezobrazí v menu swingu.
 6. No já mám asi štěstí 10 pokusu a 10 odsoku, klíč pokaždé najiném místě ve voze a mám už za sebou i jeden na ostro, naštěstí taky odskočil.
 7. Takže u mě hotovo, výměna proběhla dnes. V pondělí roční servisní prohlídka a nahlášení problému vedení okna a dnes ráno bez potíží vyměněno na záruku.
 8. No pěkně, nové dveře, to už muselo být hodně špatné. Dík za info, nahlásím to a uvidíme jak dopadnu, prasklé to ještě nemám, ale vyboulené je to slušně.
 9. @MilanHos toho se právě obávám. @Martab O tom podlepení se právě píše v tom TPI, jako nápravném opatření po výměně komplet celého vedení, což se určitě mění jen při popraskání, foto jak si to měl náhodou nemáš?
 10. Nedávno jsem si všiml, že mám lehce deformovanou vrchní část vedení skla na levých zadních dveřích. Vím, že se tady už něco takového řešilo a našel jsem i TPI, kde je problém popsaný, ale v horším stavu, kdy je vedení už popraskané, což já zatím sice nemám, ale i tak se mě to moc nelíbí. Chci se zeptat těch, co už podobný problém řešili, jestli byl nějaký problém s reklamací v servisu? Za 14 dní jedu na výměnu oleje, tak to tam chci reklamovat.
 11. @Martabříkáš to mělo být od začátku. Vypadá dobře, co montáž nějaké úpravy?
 12. Mě se osvědčily uzavíratelné vlhčené ubrousky určené právě na čištění a ošetření kůže. Výborně setřou veškerou špínu a kůži lehce nakonzervují. Výrobců je víc a je potřeba to zkusit, ale vesměs to funguje dobře.
 13. ronall

  Eshop Škoda

  Škoda eshop koukám opět další zdražení hliníkových disků, pod 3000kč krom černého Matone už není žádný, to je teda palba.
 14. Vůbec se toho neboj, mám originál folii, kterou jsem lepil sám a naprostá spokojenost. Pravda je, že je potřeba ji nalepit co nejdřív dokud je nárazník nepoškozený. Lepení je bez problémů jak píše @MilanHos, bubliny žádné nemám a folie plní svojí funkci myslím velmi dobře a k tomu nenarušuje nijak vzhled auta, doporučuju.
 15. Musí takto fungovat, pokud ti to nepůjde určitě navštiv servis, je to právě bezpečnostní pojistka. Speedlimiter používám dost často hlavně po městě a vyhovuje mě, u tempomatu je to přesně tak jak popisuje brrrrm.
×
×
 • Create New...