Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

ronall

Uživatel
 • Počet příspěvků

  227
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

36 Výborná

O uživateli ronall

 • Hodnost
  Uživatel

Návštěvy profilu

948 zobrazení profilu
 1. ronall

  Zadní nárazník folie nebo lišta

  Vůbec se toho neboj, mám originál folii, kterou jsem lepil sám a naprostá spokojenost. Pravda je, že je potřeba ji nalepit co nejdřív dokud je nárazník nepoškozený. Lepení je bez problémů jak píše @MilanHos, bubliny žádné nemám a folie plní svojí funkci myslím velmi dobře a k tomu nenarušuje nijak vzhled auta, doporučuju.
 2. ronall

  TEMPOMAT, SPEEDLIMITER

  Musí takto fungovat, pokud ti to nepůjde určitě navštiv servis, je to právě bezpečnostní pojistka. Speedlimiter používám dost často hlavně po městě a vyhovuje mě, u tempomatu je to přesně tak jak popisuje brrrrm.
 3. ronall

  TEMPOMAT, SPEEDLIMITER

  Speedlimiter také využívám velmi často a tobě stačilo zmáčknout plný plyn a speedlimiter se deaktivuje, běžně to tak využívám.
 4. ronall

  ŠKODA E-shop, akce měsíce...

  To si nějak špatně přečetl nebo pochopil, já píšu že tebe do řad zklamaných nepočítám, jelikož jsi u pramene a máš to z první ruky, když teda něco bylo 🙂. Jinak myslím že nás běžné spotřebitele moc nezajímá kdo bral ve velkým, důležité je co eshop aktuálně nabízí a můžu si to objednat za solidní cenu.
 5. ronall

  ŠKODA E-shop, akce měsíce...

  Tebe nepočítám, máš to z první ruky 🙂, ale nás ostatní kteří se po loňském roce namlsali, určitě zklamal. No hold zůstanu jezdit na tom co mám, nevadí zbude na jiné věci pro jiné shopy.
 6. ronall

  ŠKODA E-shop, akce měsíce...

  Tak letos teda eshop těžce zklamal, čekal sem nějaké akce třeba na disky jako loni a místo toho bych řekl, že nastalo spíš mírné zdražení.😒
 7. ronall

  Nabíječky baterií EFB/AGM

  Je vidět že se téma nebere na lehkou váhu 🙂, nabíječky v Lídlu už jsou vyprodané.
 8. ronall

  jak dlouho vydrží baterie v dálkovém ovladači

  Easy Start.
 9. ronall

  jak dlouho vydrží baterie v dálkovém ovladači

  Dnes druhá výměna baterie, tato originál Panasonic CR2025 vydržela 19 měsíců, takže spokojenost. Nová znovu originál stejného typu, stejné značky.
 10. ronall

  Jaký olej a filtr do 1.0 TSI

  @Johny.z ano souhlasím, je jedno jestli jim tu částku za výměnu oleje dovezeš každý rok, nebo jednou za dva roky LL, proto píšu že nula od nuly pojde. V mém případě to platí takřka doslova, výměna oleje SHELL 502.00 mě nedávno přišla takřka přesně na polovinu první výměny SHELL 504.00. Mám sice motor 1.2TSi, ale myslím že je to nastejno.
 11. ronall

  Jaký olej a filtr do 1.0 TSI

  Ono je to trochu složitější. V podstatě "tvrdě platíš" každý rok, protože tam stejně musíš jet na roční prohlídku/alespoň v době záruky/. A co se týká oleje, tak to vyjde skoro nastejno, protože za LL olej chtějí AS většinou od 700-800kč za litr a v případě pevného intervalu olej 502.00 se cena pohybuje většinou do 400kč, v mém případě olej 5W40 SHELL - 375kč/litr, takže suma sumárum nula od nuly pojde. Další věc která je samozřejmě potřeba zohlednit je kilometrový nájezd a s tím spojená výměna oleje.
 12. ronall

  Fabia III Facelift

  Naprosto souhlasím, vše by se tím pohodlně a navíc elegantně vyřešilo. Nelíbí se mě odrazky v nárazníku obecně a toto dvojí řešení už vůbec ne.
 13. ronall

  Fabia III Facelift

  No tak toto se opravdu nepovedlo, ale chápu že chtějí mít jen jeden nárazník pro všechny modely.
 14. ronall

  Fabia III Facelift

  @Romiiken zadní světla jsou stejná jako před FL , takže nárazník nemá integrované odrazky ?
 15. ronall

  Servisný interval / servisní prohlídky

  Přesně tak, byl jsem teď po 3 letech i s výměnou brzdové kapaliny a testovací jízda taky byla/i napsaná v papírech/. Kdysi když jsem měl ještě F1, tak sem se na to ptal a bylo mě řečeno, že při různých úkonech mají povinnost udělat testovací jízdu a výměna brzdové kapaliny k nim patří.
×