Přejít na obsah

Šance II Yetiho mls v Drahanovicích


Tygrik

Doporučené příspěvky

Učitelskej, nedávej sem otazníky a počítej… a nebo víš co, kašli na to. Každý tu už ví kdy a kde to bude. Kdo přijede, ten tu bude, pokud nás na prohlídku rozhlasu bude moc, já dobrovolně zůstanu s Mikem v hospodě. Hospoda na Nové také nebude asi moc řešit jestli nás bude o něco víc, tak o co jde…

Jo, o něco tu jde : UŽÍT SI TO!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co Viste a Michal B., dorazí? Čím víc, tím líp. lol

No já to vidím takto , jelikož koncem září máme termín porodu, a dle doktorů je možné, že to přijde dříve :) Já bych sám za sebe jel, ale přítelkyně mě asi nepustí samotného :feve: a k tomu doděláváme rekonstrukci bytu , která již měla být hotova před týdnem :help: .....mám to do Olmíku opravdu kousek , ale bohužel se neúčastním nyní ! Díky a užijte si to tam :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sraz Yetíků Drahanovice 10. 9. 2011

1.Tygřík / 4

2.Gogo /2

3.Artigas/2

4.vld75/1

5.MikeTTT/1

6.V/1

7.Heki/2

8.Anqelito/2

9.Viste/2

10.Z.Docekal/2

11.D./1

Celkem:

Yetíků: 11

Osob: 20

? 1

? Radko01 pouze Drahanovice

Editováno: , autor: Tygrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tygříku, ani nevíš, jakou mám radost, že jsi v pořádku….

V práci jsem na chvilku nakoukl na fórum a tvůj příspěvek se mi zobrazil v jednom řádku a vypadalo to následovně : 1.Tygřík42Gogo23Artigas24…….celkem:Yetiku 100sob:19.

Nejprve jsem chtěl volat tobě, pak že zavolám raději Hekimu.. opravdu mě napadlo, že ti hráblo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chyba byla v editaci příspěvku na forum, vkládal jsem to hotové, ale celé se to rozhodilo, proto jsem musel vše ručně opravit.

Miku, nech se překvapit. ;)

Volal mi známý a zlanařil dalšího hnědáka na sraz. Tak jsem musel počty opravit. :)

Editováno: , autor: Tygrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám vyhřívané sedačky lol .... jestli fakt všichni budou mít umyto, budu se muset asi stavit v přáslavicích, Artigas vytáhne hadici a bude! :p

Angelito, Mike má pravdu, jsi z nejdál, tak to abych tě umyl, přece tě nenechám špinavou... ;)

Tedy stále uvažuji o autu. Souřadnice jsou v příspěvku č. 54 tohoto vlákna

To myslím vážně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...