Přejít na obsah

Kotouce ATM Mikoda vs Zimmerman sport


Timmy

Doporučené příspěvky

TEd sem cetl o techto kotoucich mikoda atm gt series vrtane s drazkama ze to vyrabi v polsku na lince s brembama tak by me zajimalo jak jsou dobry jestli ma nekdo skusenosti a zda jsou lepsi nez zimmermany sport vrtany..Dekuji za info

web mikoda: http://www.mikoda.pl/sklep/20407,SKODA--FABIA--6Y2--1-9-TDI--100KM-74kW-

Editováno: , autor: Timmy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tjn ale zas co kdyz jsou ty atm lepsi protoze maji i drazkky a sou vice vrtane a prej kvalitove jako bremba, proto prosim kdo ma skusenosti sem s nimi..:)

zdar, mna osobne lacnejšie diely sklamali takže si myslím ze radsej za investovať do tých drahších zimmerman a máš istotu....

Editováno: , autor: Timmy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice s nimi nemám zkušenost, ale přemýšlím nad nimi. Kluci na sraze mi je ukazovali na autě (Honda Civic) a vypadají moc dobře a prý doporučují kombinaci ATM + desky Ferodo střední kvality. Údajně to brzdí moc pěkně, brzdný účinek dobrý, zatím se mu nezkroutili a ani se nehřejou. Mají je od chlapika, co je vozí z Polska, prej vědí min. o 5 lidech a nikdo žádný problém.

Jak říkám, mě je doporučovali (chci je na Octavii), že se právě dělají na lince s Brembama a spol. a že kvalita je podobná, jen se to prej prodává pod jinou značkou. Ale co je na tom pravdy, bohužel, netuším. Jen se mi líbí, jak přiběhne pošuk, kterej tu bude vykládat že levný brzdy na nic, jak nemáš min. za 5 táců nebo Brembo max (Zimm.sport) tak je všechno špatný :prc: :prc: :prc: Záleží na jakou jízdu to chceš, to je taky dobré si uvědomit :palec2:

Editováno: , autor: Angel@Devil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice s nimi nemám zkušenost, ale přemýšlím nad nimi. Kluci na sraze mi je ukazovali na autě (Honda Civic) a vypadají moc dobře a prý doporučují kombinaci ATM + desky Ferodo střední kvality. Údajně to brzdí moc pěkně, brzdný účinek dobrý, zatím se mu nezkroutili a ani se nehřejou. Mají je od chlapika, co je vozí z Polska, prej vědí min. o 5 lidech a nikdo žádný problém.

Jak říkám, mě je doporučovali (chci je na Octavii), že se právě dělají na lince s Brembama a spol. a že kvalita je podobná, jen se to prej prodává pod jinou značkou. Ale co je na tom pravdy, bohužel, netuším. Jen se mi líbí, jak přiběhne pošuk, kterej tu bude vykládat že levný brzdy na nic, jak nemáš min. za 5 táců nebo Brembo max (Zimm.sport) tak je všechno špatný :prc: :prc: :prc: Záleží na jakou jízdu to chceš, to je taky dobré si uvědomit :palec2:

Koukam dalsi pozitivni prispevek tak nevim jestli to skusit,jezdim svizne a chci aby to brzdilo za kazde situace a nezkroutili se..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Prodávám díly a ATM sport kotouče, co jsem prodal byly ok, nebylo jich tolik jako Zimmermanů, ale pár desítek párů od loňska. Dost jich šlo na Passaty a Superby, ale i v rozměru 280x22 na 01.

Pokud by někdo měl zájem, myslím, že můžu udělat velmi slušnou cenu.

kontakt v profilu zde na fóru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...