Jump to content
Sign in to follow this  
Deni00007

Zadní naraznik Fabia 2

Recommended Posts

chlapci, patrí to asi sem a odpovede som sa nedohľadal, takže poprosím skúsenejších kolegov o radu: mám možnosť získať takýto zadný rs nárazník z fabie II, otázka znie, či to napasujem aj na moju F II (ročník 2008)?

post-58293-0-72108200-1393188463_thumb.j

Skus sa pozriet na cislo dielu vzadu je to napisane,este jedna otazka nevedel by si zohnat difuzor na combi pripadne kratku dakujem,je to ten spodny kryt narazniku ktory tam mas prilepeny

To, že to číslo práve neviem, pretože ten nárazník u seba nemám - idem ho totižto kupovať. A práve preto, tu padla aj otázka, či dotyčný obrázok bude na moju F II pasovať.

Edited by Marekbaty

Jaj takto tak sa toho predavajuceho nato spytaj mal by to vediet ked nieco predava,ides to kupovat cez bazos alebo....ja zhanam uz dost dlho difuzor :(len stale najdem na kratku fabiu a nie combi nemohol by si sa ho nato spytat

Snažím sa to kúpiť z Allegra, takže s komunikáciou je problém  :kol-32: . Ale podľa etky by ti malo pasovať niečo takéto:

post-58293-0-05791600-1393356480_thumb.j

Snažím sa to kúpiť z Allegra, takže s komunikáciou je problém  :kol-32: . Ale podľa etky by ti malo pasovať niečo takéto:

Zkus tomu prodejci i napsat, s pomocí google překladače třeba, ať nekupuješ zajíce v pytli.

Tak aby som to ujednotil: Mali by pasovať obidva druhy, keďže zadná časť fabie II pred a po face je v tomto rovnaká, pokiaľ viem :kol-32: . 

Edit: hej, je to tento

Edited by Marekbaty

Zkus tomu prodejci i napsat, s pomocí google překladače třeba, ať nekupuješ zajíce v pytli.

jasné, že to nekúpim, minimálne pokiaľ si neoverím:

1. či je to na krátku F II

2. či posiela na SvK

Edit: dík za radu  :kol-47: , sorry za cit. 

Edited by Marekbaty

Tak urcite ten naraznik podla toho co napisal je na kratku cize by mal pasovat,no a vela stastia aby to poslal na slovensko

Ja uz mam toto vsetko prejdene ale aj tak dakujem no ono pasuje mi tam aj z hatch len troska vycnieva na konci neni to skoro vidiet len chcel som combi kedze mam aj auto take,a inak hladas nejaku svoju farbu alebo ti je to jedno