Přejít na obsah

Vypínací kroužek pod volantem


Sssisko

Doporučené příspěvky

Zdravím pánové, tento rok se mi pěkně smolí s autem a mám další problém. Asi před 5 dny se mi rozsvítila (z ničehož nic) kontrolka airbagu. Hodil jsem to na počítač a vypsalo to tohle : 00588 - aktivační člen airbagu (řidič) (N95) 32-10 - hodnota odporu příliš velká - Sporadická. Smazal jsem chybu, nastartoval, jel jsem do obchodu a všechno OK. Po znovu nastartování se mi opět rozsvítila kontrolka.. Dojel jsem domů, hodil jsem to na počítač a zase ta chyba.. Opět jsem to smazal, nastartoval a bylo to v pohodě. Druhý start už to opět začlo svítit znova. Už jsem to nemazal (nemá to cenu). Asi před rokem mi známý autoelektrikář měnil volant za facelift. Volant jsem měl z octavie 2 a tam byl jiný konektor než u toho původního, takže mi tam předělával ten konektor (koupil na šroťáku ten co tam měl být). Zapojil a v do te doby byl klid.. Tak nevím co to může být jestli se cosik stalo s drátkama co předělával v konektoru a nebo ten vypínací kroužek? Ten je drahý jak čert.. http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/1j0959653e-vypinaci-krouzek-pod-volant-fabia-octavia-superb.html a na vrakovišti 500 kč. Ale zase je rozdíl jestli auto má ESP. Nevíte číslo toho dílu na můj tip bez ESP? Fabia Combi 1.4 MPi 2003 50KW Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...