Přejít na obsah

Odcizeni Octavia Combi L&K 1.9 TDI PD 96 Kw 24.9.2011


WANTED

Doporučené příspěvky

Jo lidi jsou kurvy a v Cechach se krade celkem hodne...sam sem zacil tento pocit a auto se bohuzel nenaslo :aggressive: , byla to zanovni Octavka, bohuzel tesne po skonceni pojistky proti kradezi...mel si ji aspon pojistenou? :feve:

Doufam, ze ji najdes...sekat ruce!!

Pavel

Mas pravdu Pavle,jen sekat ruce.Nemnel sem poistku na kradež,skoda no chybama se clovek nauci.... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tohle cloveka hodne dlouho bude srat...me to teda sere do ted a plne soucitim s kazdym, koho to potka! Jak jsem pozdeji zjistil, tak auto nechaji vzdy nekde 2-3 dny stat v jinem meste a pak si pro nej prijdou, je to jejich obrana proti GPS dohledavani apod.

Nadeje umira posledni...snad se nekde objevi.

Preju at mas stesti...na policii v tomhle state spolehat nemuzes...

Pavel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

upřímnou soustrast pěkná kára ,policie ale nic nenajde ukradli mi něco s gps modulem a nenašli to spíš ani nechtěly je to smutný ale je to tak začal bych u těch od koho jsem to koupil ,co dělaj kam jezděj kde mají dílny a sledovat nic víc za ty 3 neděle dovolený by mě to stálo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 7 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

je mi líto.

jen mě překvapuje že nik jsi nekoupí mobil z GPS nainstaluje aplikaci a hledá jsi to sám .

ten mobil se dá schovat všude a baterka drží týden.

vyzkoušeno auto našlo do hodiny a dokonce určovalo kde se pohybuje jaké místa navštívilo.

Kluci se pak nesmáli dvakrát

Posraný mobil z GPS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dům jsem postavil, vodu i elektriku v něm udělal :)

Dnešní smartphony mají vestavěný mj. i GPS modul. Lze je tak používat s vhodnou aplikací i jako GPS navigaci.

Nebo taky, zase s jinou aplikaci, ke sledování pohybu osob, aut a pod.

V telefonu běží aplikace, která ať už nepřetržitě, v určených časový intervalech nebo na dotaz nebo z jiného podnětu, odesílá polohu telefonu. Záleží na aplikaci a programátorovi jak ji naprogramoval a k jakému účelu má sloužit.

Aplikací a možností je několik, jen si vybrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

děkuji za podporu a pro ty co nechápou :kol-47:

Tak proti krádeži kup levný mobil z androidem který má gps nainstaluj aplikace z internetu jsou zdarma . mobil schovej kde koliv budeš chtít do auta prostě ho schováš. a na internetu v google aplikaci prostě sleduješ po přihlášení na svůj učet mapy a pohyp mobilu teda gps. dokonce to funguje také na jiném mobilu pokud jste takzavě spojený spárovaný.

ja používam tohle a funguje to. Investice od 1000kč bez tahaní drátu a čipovaní a buh vi čeho, i po odpojení autobaterie to funguje pokud nechcipne baterka v mobile ale to už budeš auto mít na dosah cca 10m a kdyby byl v garáží tak si ho prozvon a budeš vědět v které je schovaný

Právě pracuji na systému webkamere co dokáže rozpoznat obličej . který pokud se tam dostane a bude chtít to nastartovat musí mýt tvou hlavu jinak si ho nafotí uloží fotky nebo také ti to rovnou zašle na mobil kdo je v tvém autě a co tam dělá. ještě musím doladit mouchy protože když jsem ho dával do servisu tak tam si nevěděli dát rady proč nemůžu nastartovat a auto mi předat dobrá zábava jen bil jsem mimo. a tak jsme koukali na fotky kdo se snažil auto nastartovat a jakým spusobem hledali tajný vypínač neboli zkoušeli vag ---no tak tlačili ven na parkoviště,,,, dnes jsou kamery malinké a dají se kdekoliv namontovat schovat a navíc fotí natáčí zloděje no a pak ještě zvuk,, ale jak píšu to zatím jenom testuji a nechávám jsi sednout do auta ruzny lidi nech zkusí nastartovat.Pač kamera zachytává pohyb v autě.

Latitude

Zjistěte, kde jsou právě teď vaši přátelé.

Používáte mobilní zařízení? Navštivte stránku http://m.google.com/latitude

Díky službě Google Latitude můžete zůstat v kontaktu s přáteli prostřednictvím telefonu nebo počítače. Přečtěte si další informace nebo si

. Editováno: , autor: pista6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...