Přejít na obsah

Zarovky H4


krysarr

Doporučené příspěvky

Ahoj ,

já mám Nightbrakery , mám je tam 5 měsíců a zatim svítí parádně.

Autem jezdím denně cca 80-120km - takze celkem jsou i zatizeny. ( mám je v H7ckach teda )

Válej se mi doma 1ny H4ky jesli o ne ma nekdo zajem ??

Editováno: , autor: Evers
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím, po prečítaní tohto topicu by som sa rozhodoval medzi Philips BlueVision H4 a Osram Silverstar H4. Ak by ste mali tieto 2 ziarovky porovnat, ake by boli ich vyhody a nevyhody? Neviem sa rozhodnut.

Mam obycajne ziarovky, ak budu lepsie svietit ako obycajne, ide mi o vydrz, svietivost a farbu. Silverstar svietia zlto alebo bielo?

Dakujem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přemýšlím teď, co dát za žárovky. Momentálně mám Osram Coolblue, ale oproti Nightbreakerům je to čajíček. Nightbreakry ale nic nevydrží, to už jsem vzdal, měl jsem i BOSCH xenonblue... je to prostě trochu do modra a za deště to není to pravé ořechové. HID svítí pěkně, ale oslňujete - nejsem prase a na dovču jedu přes Rakousko, takže to riskovat nebudu. Tudíž mi moc variant nezbývá... Jinak za poslední rok, co nedobrovolně testuju žárovky, jsem dospěl k názoru, že nechci "bílé" světlo, ale chci ho hodně.... Tak a teď něco poraďte lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem byl v Kelly a mají je tam, Starline + 30%. Prodavač mi rovnou upozornil, že žárovka nemá UV filtr. A že prý mi na to upozorňuje, protože prý pak chodí zákazníci, že jim zežloutly lampy. Tak jsem slušně poděkoval, koupil autolékárničku a odešel jsem. Takže tam mám zatím ty coolblue a zatím na to prdím...... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem včera koupil a osadil Osram Nightbreakery. Je to sice žluté světlo, ale nechci si zničit lampy s žárovkami bez UV filtru, protože jsou nové a jak budu dávat xeny (jako že to už je jisté otázkou je kdy) tak je chci prodat.

Editováno: , autor: Ignác
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Silverstar má žluté světlo, ale je bělejší než má klasická žárovka. Silverstar má hlavně jak už napsal quicksilver větší světelný tok, tzn. svítí silnějším světlem na větší vzdálenost a má celkem i dlouhou životnost. Sám je mám a až odejdou, tak půjdu zase do nich :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chceš bílé světlo, tak Philips Blue vision, Osram coolblue, Bosch Xenon blue, tuším, že něco dělá i Tungsram. Světlo z nich není špatné, ale životnost žárovek je mizerná. NB svítí trochu bíle, má také modré sklo, ale ne celé. NB je super žárovka, moc se mi líbilo, jak svítí, akorát jak již někdo psal, když přepneš z tlumených na dálkové, tak je člověk slepý a zdá se mi, že svítí do dálky, ale špatně osvětlujou prostor těsně před autem - při zapnutých dálkových. Každopádně NB je špatná investice. Většině tu vydržela 2-3 měsíce, včetně mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chceš bílé světlo, tak Philips Blue vision, Osram coolblue, Bosch Xenon blue, tuším, že něco dělá i Tungsram. Světlo z nich není špatné, ale životnost žárovek je mizerná. NB svítí trochu bíle, má také modré sklo, ale ne celé. NB je super žárovka, moc se mi líbilo, jak svítí, akorát jak již někdo psal, když přepneš z tlumených na dálkové, tak je člověk slepý a zdá se mi, že svítí do dálky, ale špatně osvětlujou prostor těsně před autem - při zapnutých dálkových. Každopádně NB je špatná investice. Většině tu vydržela 2-3 měsíce, včetně mě.

velmi pekne za odpoved :palec2: .ked uz nebudem chcet biele tak urcite si kupim SS,mam led parkovacky biele tak preto velmi chcem biele do predu,len z toho Philips Blue vision, Osram coolblue, Bosch Xenon blue ktora je najblisie k xenony ako farba svetlo :) ?

Editováno: , autor: mysterx888
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ze zkušenosti mohu říci, že Osram Silvestar i CoolBlue (leží mi v garáži v šuplíku) mají do xenonu i do bílého světla hodně daleko. Je to prachobyčejné žluté světlo, které svítí o něco více. Teď mám NB ty opravdu mají lehký nádech bílého světla, ale žlutá jednoznačně převažuje.

Měl jsem i žárovky z netu, které měli barvu xenonu, ale v noci a za mokra byli k ničemu.

Jediné žárovky, které mě NADCHLY bílým světlem jsou Starline +30% z AutoKelly, ale údajně nemají UV filtr, takže jsou bohužel nepoužitelné. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...