Přejít na obsah

spojka, převodovka, nebo co? FI 1.9tdi 74kw


davcatuma

Doporučené příspěvky

Zajímavý téma. Chci se zeptat Davcatuma - máš to vyřešený?

Já mám to samý, akorát bych to nazval spíš cvakáním než boucháním, ale naprosto ve stejným režimu jako to máš ty. Je tady ještě jedno téma, kde jsem to taky zmínil.

U mě ale velký rozdíl - děje se to jen u studenýho auta, u teplýho není slyšet ani prd.

Zvuk bych přirovnal ke cvakání jako kdybys tužkou jemně klepnul třeba do kapoty:) nevím jak jinak to popsat:) šahali jsme na poloosu pravou a ta má lehoučkou vůli. nechám to asi taky prohlídnout ať zkusí dotáhnout matku.

problém je taky ten že mám 1,4 TDI 59 kw a ten 3válec je studenej hlučnější, tak se to těžko v tom hledá.

Jo auta to sou záhadný skříňky, nemít auto tak se budu nudit jakoprase:)

Tak vyřešeno, njspíš to byl silentblok převodovky, ale řešil jsem tam toho více, takže to mohl být i kablík ve svorce na čele přístrojové desky v motorovym prostoru - ve svorce se podle pohybu motoru hýbnul a jakoby vždy "utrhl"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...