Přejít na obsah

Vrtule klimatizace


babocka

Doporučené příspěvky

Poradí mi někdo? Mám Octavii 1.9TDI rok 99 s Climatronicem.S llimatizací má delší dobu problém. V servisu to všechno prošli a řekli,že je to vrtule na klimatiaci.Tak jsem koupil novou a vyměnil.Začalo to chladit,ale když je větší vedro,tak to po chvilce(10minut) přestane chladit a vrtule se netočí a už se neroztočí.Teprve když se delší dobu stojí.

Teď se mi už dvakrát stalo,že mi při vedru po chvilce jízdy přestali jí i blinkry(dvojitý jdou) a ventilator klimatizace.Když se delší dobu stojí,zase je vše v pořádku. Přijde mi jako nějaká tepelná pojistka,ale nevím jestli tam něco takovýho je.

Díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mel sem podobnej problem az na ty blinkry..nakonec to bylo jednotkou dochlazovani, ktera je pod baterkou...byla to chyba v konektoru ty jednotky byl spatne naletovanej..v servisu to proletovali..asi nakej studak - protoze to blblo jen za tepla...ted je to OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...