Přejít na obsah

automatické uzamknutí po rozjetí


JirkaBrno

Doporučené příspěvky

Jde to,mám FII před fl bez MaxiDotu,takže nakódovat jak psal Maverick.Při překročení 15 km/h se auto uzamkne.Po vyndání klíče opět odemkne (ale myslím že tam je více variant toho uzamykání) .....

Odesláno z mého Dell Streak pomocí Tapatalk

Editováno: , autor: Tom077
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

ahoj, mam F II FC MaxiDot a central se mi pri rozjeti nezamyka. Rad bych si toto aktivoval.V predchozim prispevku se pise, ze by to melo jit v maxiku, ale tam jsme zadnou takovou volbu nenasel a ani v navodu nic takoveho neni. Delam neco spatne? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 4 týdny později...

Já vím že Room je jako fabka - jenže i u nich je možný se potkat minimálně s asi 4 nebo 5 různýma typama jednotek. Tak se ptám, jestli by někde nebyla k dosažení třeba přehledná tabulka, kde by se dalo najít podle typu jednotky, jaký funkce umožňuje nakódovat - aby se člověk naivně nepokoušel aktivovat nějakou funkci, kterou jeho technika vůbec neumožňuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě by tě mohlo zajímat přizpůsobení.

Některé jednotky byly přizúůsobeny na dosetření kapek po vypnutí stěračů. Prostě několik vteřin povypnutí stěračů cca 30 vteřin ještě jedno mávnutí stěračem Měl jsem to na služ FAB 1 a hrozně mě to otravovalo. Zrušení takto:

Dosetření kapek stěrači Fabia

řídicí jednotka 9

funkce 10 (přizpůsobení ŘJ)

kanál 007

přednastavená hodnota je 5

nově se nastaví 0

Ale myslím FAB II už tuto funkci nemá aktivovanou.

post-1028-0-91925400-1354654324_thumb.gi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...