Přejít na obsah

Při montáži autoalarmu nesvítí potkávací světla


Petr1438

Doporučené příspěvky

Zdravím,měl bych na feldě problém,při montáži autoalarmu daní zpět přístrojovky a zkontrolování zda vše jede mi nejdou potkávací světla pouze parkovačky.Než jsem se do toho úkolu pustil vše mi jelo tak jak má.

Kontrolovaná pojistka i relátko stav OK tlačítko na potkávací světla snad taky OK,světelná houkačka jede.

Kde může být chyba.Poraďte - spěchá...

Díky moc všem za každý nápad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

STAV: VYŘEŠENO - jelikož Škoda Felicia trpí na špatné doteky proběhnul jsem veškeré kontakty co jsou společná pro světla výsledek velké oxidace kontaktu dále jeho očištění proměření a výsledek potkávací světla svítí. Takže pro ty křeří mají tyto problémy tak v pojistkovém boxu co je 3 ten větší kontak sloužící pro světla tak tam je častá oxidace doporučuji odpojit baterii a další očištění kontaktů. Dále jsem proletoval kontakty co jsou připojené spínače na světla jak parkovačky tak i tlumené.

Sice to byla makačka, ale stálo to za to po cca pár hodinách hledání chyby jako je relátko a pojistky vše bylo ok a nakonec to byly kontakty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...