Přejít na obsah

Moravskoslezský kraj - Co takhle uspořádat nějaký sraz?


Kjuba

Doporučené příspěvky

No fiha krasne fotky :kol-47:  svoje tu radeji davat nebudu bo to nema cenu. A ted otazka vsimli jste si toho capiho hnizda co bylo vedle Jizby ? Mam jednu fotku kde ten cap tam i stoji akorat to nema takovou kvalitu :D

 

Jo toho jsem si všiml, hned jak jsem přijel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všem moc děkuji za hojnou učast, za to že jste si udělali čas a přijeli se kouknout na to jake maji v Sedlišti fajne braboraky :)

Na  pamatku blejsknul par lidi a nějake ty auta na parkovišti :)

 

 

Jozzi jsem rád, že jsem tě konečně poznal osobně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo fajn, kluci a foto taky super :kol-47: Rád jsem mnoho z vás poznal a mnohé po letech zase viděl (s výjimkou Míši, kterého vídávám častěji :kol-28: ) a dle možností se příště zúčastním znovu :)

 

Patriku, jen prosím, jak jsem se bavil s mnoha z vás na místě, nikdy nevíš, kdo na fórum přijde a bude toho chtít zneužít - tak jestli jen dodatečně doupravíš logo firmy na autě tak, jak to udělal Pepa :kol-47: Díky moc :)

Editováno: , autor: _Denis_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak fotky na kterých jsou všeci tu je dost, tak dám jen pár z úplného závěru dnešního (jen bohužel jsem nebyl dost vysoký, aby tam vešly všechny auta najednou, tak jsou fotky 2. Sraz byl dle mě hodně povedený, rád jsem poznal i spoustu nováčku, tak doufám, že se zase příště minimálně ve stejně hojném počtu opět sejdeme   :)

 

post-35598-0-16589000-1430073752_thumb.j

post-35598-0-74587700-1430073757_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ondro, tak si ten čas prosím najdi, se spoustou lidí jsme se o tom bavili, všichni mazali a ty jediný to tady prdneš tak, jak to je :kol-32:  :kol-28:

Přijde blbec a zneužije toho - a to u kohokoli, nemyslím teď jen sebe :)

Editováno: , autor: _Denis_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...