Přejít na obsah

Moravskoslezský kraj - Co takhle uspořádat nějaký sraz?


Kjuba

Doporučené příspěvky

Zdravim Vas vsechny,

 

rok se s rokem sesel a mame tu co nevidet konec roku 2013, chysta se tudiz dalsi vanocni besidka clenu fora.

Jelikoz se minuly rok srazek povedl a ucast byla na zdejsi pomery lepsi nez dobra, doufam ze budeme v tomto duchu pokracovat i letos.

Predbezne terminy na vyber jsou 20, 21 nebo 22.12.2013 prosim hlasujte o ten nejlepsi, cas 18:00, misto konani Challanger v Petrvalde.

 

Nutna zavazna rezervace mista nejpozdeji do konce listopadu !!!

 

Datum - počet hlasů

20.12 - -

21.12 - I

22.12 - III

 

Ucastnici:

s-talker & přítelkyně

jozzi & přítelkyně

Aspire

Woody

Ivo Tdi

Editováno: , autor: s-talker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Termín mi vcelku šuma fuk, bo dělám do 18,00h tak bych přijel kolem 18,30. 

A ten Challanger je pevné místo? My s OC klubem se scházím už několik let tady http://www.restaurace-radvanice.cz/ a s kvalitou  a úrovní Challangeru se to nedá srovnat. Je to jen pár km dál na Ostravu. Vím o čem mluvím, protože jsem místní a osobně jsem v Challangeru nebyl asi 3 roky.

Ale vcelku pokud se půjde kdekoliv, tak se přizpůsobím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Delame srazy v Challengeru jelikoz je to misto ani ne v Ostrave, ani ne v Karvine. Je to uz rekl bych tradice. Kdybych to nechtel dodrzet, tak nahodim Hotel Dakol v Petrovicich, kde uz sraz byl, nebo topinku v Detmarovicich, bohuzel s mini parkovistem. Pokud se vam tedy prvotni misto nelibi, kazdy at napise kde se chce sejit a neco spolecne vyberem :-) na druhou stranu muzeme byt tvorivejsi a nemusime kopirovat zrovna misto konani srazu OC klubu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Delame srazy v Challengeru jelikoz je to misto ani ne v Ostrave, ani ne v Karvine. Je to uz rekl bych tradice. Kdybych to nechtel dodrzet, tak nahodim Hotel Dakol v Petrovicich, kde uz sraz byl, nebo topinku v Detmarovicich, bohuzel s mini parkovistem. Pokud se vam tedy prvotni misto nelibi, kazdy at napise kde se chce sejit a neco spolecne vyberem :-) na druhou stranu muzeme byt tvorivejsi a nemusime kopirovat zrovna misto konani srazu OC klubu.

Byl to jen návrh lepší restautace a né návrh kopírovat jiný klub ;)

A navíc jsou to kluci, které všechny znáš, takže by dorazili taky :)

Editováno: , autor: Woody
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Delame srazy v Challengeru jelikoz je to misto ani ne v Ostrave, ani ne v Karvine. Je to uz rekl bych tradice.

To vypada dobre :-) ale Frydek? Ikdyz proc ne :-)

Nějak rychle měníš ty ''tradice'' , ale spíš to je to že jsem navrhl jinou restauraci já. Tak si mě škrtni ze seznamu a já už ti tu nebudu zaclánět ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsi precetl nekde mezi radky? :-) osobne je mi to jedno, kdyz to chcete jinde tak ok, nebudu na tom bazirovat, s Challengerem zadnou smlouvu nemam :-) Frydek beru jako dalsiho mozneho kandidata, opravdu kdyz uz zmena tak proc ne i Frydek...to ale ani zdaleka neznamena, ze to bude tam, nejprve se nahodi mista a pak se bude hlasovat. Demokracie v praxi :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove panove, nejak nam to tady utichlo...mimo tema prisly ctyri hlasy pro Detmarovickou topinku, tudiz na vas popud menim misto srazu, viz:https://plus.google.com/app/basic/local/104760377777629851970/about?gl=CZ&hl=cs-CZ

Ucast:

s-talker & pritelkyne

jozzi & pritelkyne

Motta

Karlos

ASPIRE

Ivo TDi

Bullets + pritelkyne

Karlos 61 (50 na 50)

Holys + kamos

Kdo dal prijede? :-)

Editováno: , autor: s-talker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...