Přejít na obsah

Moravskoslezský kraj - Co takhle uspořádat nějaký sraz?


Kjuba

Doporučené příspěvky

Tak dnes jsem tam byl a mista jsou zajistena pani rikala ze nam spoji dva stoly. Mista na parkovani tam je dost jsem tak podle oka spocital bez problemu 10 aut no a my se kdyz tak muzeme potom na sebe nejak naskladat.

 

Takze jeste upresnim stul je zamluveny na moje jmeno ( kdo ho chce vedet tak jedine SZ :D ) a na cas 17:00 - 17:15 hod.

 

 

Jen vas chci upozornit pokud tam nechcete bloudit jelikoz k te hospode vede mala cesta hodne nenapadna tak vas kdyz tak budu cekat dole pred tim pneuservisem a po te 17 hod by jsme se presunuli tam. Chtel jsem vam tu cestu udelat pres mapy , ale google a seznam tu cestu nenasli !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono to spise cesta si neni proto to tam neni uvedeno je to sama dira a dve auta vedle sebe se tam nevlezou.

 

Libore zmrzlinu ti muzu asi odpovedet jenom ja bo jsem z Havru jediny. A to je bud italka je to na namesti cukrarna vedle Elanu a taky vedle Elanu hned vedle je tam kebab a hned vedle tam prodavaji zmrzlinu na ktrerou se stoji rady. A jelikoz se tady zene bourka a za chvili bude valit no tak to nevim co zmzlina :D Ale pokud tu pujdes tak mi zavolej pujdu s vama bydlim 200 m od toho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi to asi povedlo ted nevim zda se to zobrazi spravne http://www.mapy.cz/letecka?planovani-trasy&x=18.3750758&y=49.7835040&z=16&rc=9q62AxWK-HSMgTQ&rl=%C5%A0enov%2C%20okres%20Ostrava-m%C4%9Bsto&rl=ulice%20Za%20pomn%C3%ADkem%2C%20%C5%A0enov%2C%20okres%20Ostrava-m%C4%9Bsto&rp={%22criterion%22%3A%22fast%22}&ri=0 zeleny bod je ten pneuservis a cerveny hospoda. Galvi kdyz tak mi zavolej ti pujdu kdyz tak naproti a navedu neboj vse pujde :) a pokud pojedes od Ostravy musis za tim mostem odbocit do leva pak do leva na moste a za mostem do prava a dostanes se k tomu servisu.

Editováno: , autor: ASPIRE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...