Přejít na obsah

O II 1.9TDI BKC nehoda-držák generátoru ko


El Burro

Doporučené příspěvky

Zdravím máma měla nehodu zajela do hluboké škarpy odneslo to pár věcí ale nejhorší je že jak dostal motor ránu zespodu tak praskl držák generátoru viz fotky.Pojišťovna a likvidátor to napsaly jako totálku po zjištění závad z Přerost a Švorc,že prý by se musel vyměnit celý blok motoru a to přesahuje cenu vozidla.No auto sme si nechaly že ho opravím ,že půjde motor ven a uvidí se co dál.Po rozebrání věcí okolo jsem koukal a držák generátoru by měl jít po demontáží alternátoru a té pumpy co je pod ním normálně demontovat a vyměnit za jiný neprasklý jako tomu je u starších motorů VW (1.6TD,1.9TD) .Potom ještě kryt rozvodů je prasklý je to vidět.Bohužel v Elitu kde mám slevy jsem na internetovém katalogu ten držák gen.nenašel tak nevím jestli ho mají případně kdybyjste ho někdo měl tak koupím.Poté by snad mělo jít motor přizvednout a přišroubovat a bude vše ok,co myslíte?

post-77360-0-63713700-1343591655_thumb.j

post-77360-0-86164900-1343591665_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak lidi nakonec motor musí ven je to prasklé zezadu držák u bloku naštěstí ten kousek se neztratil takže pude přivařit.Tak pokud jste to již někdo dělal tak prosím napiště co vše musím poodpojovat abych motor vytáhl a dotaz lze motor demontovat bez převodovky jako tomu bylo u starších VW?Nebo jestli víte kde na netu je servisní manuál na OII tak to by se také hodilo díky za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...