Přejít na obsah

Zajištění světel proti krádeži


roman5a9

Doporučené příspěvky

Zas taková starost to neni.....jen se tam zavolá,nahlásí se událost,oni to předaj likvidátorovi kterej vám ještě ten den zavolá,domluvíte se na prohlídce auta což je většinou ještě ten den,max.druhý a je to....ten jen přijede,nafotí,vyplní pár papírů a už jedou peníze....Mě když takhle vybral nějakej loupežník před nedavnem OII v Průhonicich u Bauhausu,tak hned začátkem dalšího týdne jsem měl od nich peníze na účtu....

Jediná starost může být ze scháněním dílů...ale pokud se schání něco standartního,jako rádia,xenony apod.tak toho je všude dost,tak to taktéž neni žádnej problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže se s tím likvidátorem popřipadě zástupcem pojištovny mužu domluvit že to všechno poschánim sám a oni mi to pak zaplatí dle nějakých tabulkových cen? Třeba přiklad: xenony mužu mít za deset tisic a oni maji v tabulce cenu cca 30 tisic? Chápu to dobře? Nebudou po mě chtít doklady o nákupu těch dílu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Berou to podle ceny nových dílů a nějaké procento odečtou. cca 20 až 30 procent.

Je to tak. Vydělat se na tom dá. Jde o to jaké díly jsou potřeba.

Když je to něco nestandardního, tak s tím jsou starosti.

U běžně kradených věcí to není nijak složité.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se volá do pojištovny kvůli nahlášení škody,tak jsem jim vždy hned nahlásil že to chci zaplatit rozpočtem a ten likvidátor už to pak ví,tak spočítá škodu dle tabulek což většinou souhlasí z cenami orig.dílů a od výsledné sumy odečte 25% a to ti přijde na účet........Takto jsem to dělal tak min.5x a vždy jsem na tom ještě bohatě vydělal.....

Ale co vim od kolegů,tak se to taky liší...já mám třeba ČP a tam naprosto v pohodě a bez keců,ale brácha řikal že nějakej jeho kolega z práce to chtěl takto řešit u Generali a pohořel..řikal na na proplacení škody rozpočtem by prodělal....Jak jsem už napsal,já mám a vždy měl jen ČP,tak u ostat.pojištoven nemám zkušenost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Info pre zaujímavosť - najnovšie parchanti kradnú xenóny z OII tak, že ani nemusia otvoriť kapotu! Svetlo vedia vybrať zvonka bez poškodenia, podľa záznamu z bezpečnostnej kamery záležitosť na 7 sekúnd pre 2 ľudí. Hajzli dokonca začali kradnúť aj obyčajné svetlá s čočkou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tomu nevěřim že by ty světla byl někdo schopný vyndat během 10sekund i se zavřenou kapotou.

Přeci je tam ta plastová matka jak píše mischicka a ackoliv je plastová tak si myslim že se nenajde nikdo kdo by byl schopný to světlo vytrhnout tak aby se ten plastový závit podal té síle a jěště navíc se zavřenou kapotou kdy se to světlo nedá nijak pořádně uchopit. Dokud to neuvidím tak neuvěřím.

A hlavně už vím proč když ty světla kradou tak proč přestříhnou kabely... před chvilkou sem si měnil žárovky a je takřka nemožný tu svorkovnici z toho světla vytáhnout :076

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Jen konstatování - pokud si každý kdo chce Xenony bude kupovat pouze nové světla ( ne ta co vypadají jako nová, protože je ukradli z 3 měsíce staré OII) přestanou se ztrácet.

Pokud kradená světla nikdo nebude kupovat, nebudou mít zloději z lupu profit. Ale to je bohužel nemožné, protože se vždy najde "chytrák" co si myslí že koupí světel na vrakovišti, nebo někde v bazaru ušetřil. Neuvědomuje si že i on může být jednou ta obět. :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svetla ksem koupil a urco nejsou kradena, A co ty na to???? Koupil jsem je od jednoho zdejsiho clenaa rozhodne si nemyslim ze kazdy co koupi starsi vec v zasade musi by KRADENA. Ale jinak souhlas... Kde je poptavka tam na druhe strane bude i kradez... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...