Přejít na obsah

Zajištění světel proti krádeži


roman5a9

Doporučené příspěvky

...Ještě jeden zážitek co jsem tam zaslechl byl ten, že dva bráši byli v Plzni dvouma OII a šli na kafe. Najednou koukají jak borci šup a už jednou OII frčí pryč. Tak skočili do druhé OII a jedou za nimi a hlásí to na policii. Zlodějíčci naložili du šlohlou OII do kamionu a hurá na Prahu po dálnici. Policajti už chystají zátah. Po příjezdu do Prahy po cca 1,5 hodině kamion nacouvá k hale a frajeři už z kamionu vynášejí pouze díly. Ty hajzl... stačili prý celé auto rozebrat do šroubku. Tak to je masakr.

Mezi námi, aniž bych myslel cokoliv osobně.. tuhle historku jsem jen já sám slyšel už v tolika podáních a verzích a s různými auty, že bych ji spíš pokládal za výplod lidové tvorby, než za skutečný příběh..no možná kdysi kdesi na počátku, ale to ještě za sedmero řekami, etc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě je nejlepší volba kvalitní pojištění auta a jakmile se ty debilové nedostaji to co chtěji tak ti zdemolujou vztekem auto a nakonec tu škodu budeš mit ještě větší.Mě spiš zaráží že to bylo ve dne a že meze těch hajzlů je na nule.Nemaji strach a podle mě to stejně dělaji na objednávku protože ty xena pak prodaji za pár šupu.Je to hrozny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě je nejlepší volba kvalitní pojištění auta a jakmile se ty debilové nedostaji to co chtěji tak ti zdemolujou vztekem auto a nakonec tu škodu budeš mit ještě větší.Mě spiš zaráží že to bylo ve dne a že meze těch hajzlů je na nule.Nemaji strach a podle mě to stejně dělaji na objednávku protože ty xena pak prodaji za pár šupu.Je to hrozny...

Vies, co je najhorsie? Ze tak jak to pises, sme bezmocni...Poistku mam, ale ...Ale s tou bezmocnostou sa mi proste nechce zit. Proste, mne pride uz snad lepsie, ze ti skurveni kokoti nedostanu tie xenony aj za cenu toho, ze mi zdemoluju nieco ine, mozno drahsie....Je to masochisticke, ale aspon z toho nebudu mat tie zlodejske kurvy nic...

Sorry za sentimentalny vylev, ale je to prve auto...a mame ho tri mesiace...necele...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na kolik ti ocenili výši škody?

Este som tam nebol. Najprv to musim nahlasit poistovni, ta si mozno bude chciet to auto pozriet...Ja som to nafotil...Zdochla mi bateria vo fotaku a nemam nabijacku, takze to sem nemozem hodit...Cez to vsetko - oba xenony ustrihnute, rozmlatene sklo na strane vodica, ostatne vyzera byt neposkodene. Jak tu niekto na fore pisal, tak minim. 40 tis....Zajtra dam vediet viac...

Idem si zapalit (a to nehulim...)a dat si panaka...

Editováno: , autor: profor
predchádzajúce posty NECITUJEME !!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Viktorovi tie hmlovky ukradli, lebo nema RS narazník ako ty- na tom sa nedajú. Ale na našimch klasických treba iba uvoľniť plast a máš šrúbky po ruke. TO je sila z auta ti ukradnú všetko možné, čo nie je privarené,ba dokonca aj to, neviem proste jediná zbraň je buď na niekoho číhať, alebo dávať auto do klietky, ktorú odnesú do zberných surovín aj autom.

Rozmýšlal som ešte aj o malom kopnutí prúdom ako je to v ohradách v ZOO, ale či by to bol niekto schopný vyrobiť- pôsobilo by ti i na fízlov, keď ti chcú dať papuču. lol

Ale iba toto je jediná možnosť, nemám na to slov. kol4:076

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Este som tam nebol. Najprv to musim nahlasit poistovni, ta si mozno bude chciet to auto pozriet...Ja som to nafotil...Zdochla mi bateria vo fotaku a nemam nabijacku, takze to sem nemozem hodit...Cez to vsetko - oba xenony ustrihnute, rozmlatene sklo na strane vodica, ostatne vyzera byt neposkodene. Jak tu niekto na fore pisal, tak minim. 40 tis....Zajtra dam vediet viac...

Idem si zapalit (a to nehulim...)a dat si panaka...

Jo, takze som sa vratil z Jarova, je to za 50tis. CZK, v tom je teda vymena skla, vysavanie auta od skla, montaz a dodanie xenonovych svetlometov. ..

Jo ,v Jarove tvrdili, ze som tam uz treti od sobotnajsieho rana...Takze fakt netusim, co sa deje....

Editováno: , autor: profor
Nedalo sa editovať predchádzajúci tvoj príspevok? Musíš ho ešte aj citovať?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna jen za dnešek jsem viděl v Praze 2x OII po krádeži př.světel....předpokládám že Xenon.Jedna jela na Vršovický ul.(stříbrnej kombík z čer.fóliema) a druhá(červenej liftback) na Kladenský dálnici,já sjížděl od letiště směrem do centra a v tom vidim v zrcátku rozvášnenou OII v levym pruhu z černýma dírama místo světel a rozsvícenýma mlhovkama........

Je fakt že to vidim čím dal častejc......tak jdou asi dobře na odbyt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna jen za dnešek jsem viděl v Praze 2x OII po krádeži př.světel....předpokládám že Xenon.Jedna jela na Vršovický ul.(stříbrnej kombík z čer.fóliema) a druhá(červenej liftback) na Kladenský dálnici,já sjížděl od letiště směrem do centra a v tom vidim v zrcátku rozvášnenou OII v levym pruhu z černýma dírama místo světel a rozsvícenýma mlhovkama........

Je fakt že to vidim čím dal častejc......tak jdou asi dobře na odbyt.

Jo, Karlosi, a keby si siel dnes zo Sporilova po Bohdaleckej az ku Konevovej, tak by si videl jedno sede TSIcko v kombiku bez svetiel....Neviem, tak som tam v tom afekte kupil aspon Jablotrona, neviem, ci mi to nieco pomoze (vcera by ma to zachranilo, bol som doma, auto pod barakom, ked sa to stalo), ale mal som nutkanie sa aspon ukludnit, ze to nejak riesim....

A este si kupim Berettu....

Editováno: , autor: profor
predchádzajúce posty NECITUJEME !!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, takze som sa vratil z Jarova, je to za 50tis. CZK, v tom je teda vymena skla, vysavanie auta od skla, montaz a dodanie xenonovych svetlometov. ..

Jo ,v Jarove tvrdili, ze som tam uz treti od sobotnajsieho rana...Takze fakt netusim, co sa deje....

Tak si to nechej zaplatit od pojištovny rozpočtem ne!!!!....Xenony kup nový za tu desítku z odkazu co jsem tady nechával,kup nové koncovky el.instalace(svorkovnice),kup nové sklo,pak nech akorát seřídit světla......což vše může vyjít max.tak do 16.000kč........Pojištovna ti samozřejmě rozpočtem dá méně než 50.000kč když nebude proplácet fakturu servisu,ale cca 35-40.000kč to bude......

Když už člověka nasere ta krádež,tak tímhle vejvarem bych si já náladu rozhodně zlepšil a navíc v tom neni žádná levota...když nahlásíš pojištovně proplacení rozpočtem,tak už je to potom jen tvá věc kde a zakolik to nakoupíš a necháš udělat a min.20.000kč na tom 100%uděláš...tomu věř........

Jasně....ono takhle je to bez starostí,pojištovna si to ze servisem vyřídí a nemusíš někde lítat a přijdeš si jen pro hotový auto,ale na druhou stranu 20.000kč na chodníku nenajdeš.......

Mě když před časem do jedné Caravelly na semafórech štouchnul nějakej ňouma,tak mi pojišťovna dala rozpočtem necel.60.000kč a mě to vyšlo na ani né na půlku a hned bylo z nasrání úsměv na rtech.

Editováno: , autor: profor
predchádzajúce posty NECITUJEME !!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si to nechej zaplatit od pojištovny rozpočtem ne!!!!....Xenony kup nový za tu desítku z odkazu co jsem tady nechával,kup nové koncovky el.instalace(svorkovnice),kup nové sklo,pak nech akorát seřídit světla......což vše může vyjít max.tak do 16.000kč........Pojištovna ti samozřejmě rozpočtem dá méně než 50.000kč když nebude proplácet fakturu servisu,ale cca 35-40.000kč to bude......

Když už člověka nasere ta krádež,tak tímhle vejvarem bych si já náladu rozhodně zlepšil a navíc v tom neni žádná levota...když nahlásíš pojištovně proplacení rozpočtem,tak už je to potom jen tvá věc kde a zakolik to nakoupíš a necháš udělat a min.20.000kč na tom 100%uděláš...tomu věř........

Jasně....ono takhle je to bez starostí,pojištovna si to ze servisem vyřídí a nemusíš někde lítat a přijdeš si jen pro hotový auto,ale na druhou stranu 20.000kč na chodníku nenajdeš.......

Mě když před časem do jedné Caravelly na semafórech štouchnul nějakej ňouma,tak mi pojišťovna dala rozpočtem necel.60.000kč a mě to vyšlo na ani né na půlku a hned bylo z nasrání úsměv na rtech.

Jeeezis, tak to je uz pozde.....Ja uz som to v Jarove podpisal, hlavne, ja to auto potrebujem v piatok aj keby aka tma bola, a mame len jedno, takze tadial nejde vlak...Mam 5% spoluucast, t.j. 2500 CZK...Allianz bude nadseny, ale nech platia....Ak mi to ujebu druhy krat, tak uz to asi poriesim jak hovoris.......

Inak, kurva, jak je mozne, ze ta cena v Skodovke je takto vysoka ked ten link ma nove xenony za 10??? To je od SKodovky takato OBROVSKA marza na tom? Pici, clovek by sa posral...

Editováno: , autor: profor
predchádzajúce posty NECITUJEME !!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeeezis, tak to je uz pozde.....Ja uz som to v Jarove podpisal, hlavne, ja to auto potrebujem v piatok aj keby aka tma bola, a mame len jedno, takze tadial nejde vlak...Mam 5% spoluucast, t.j. 2500 CZK...Allianz bude nadseny, ale nech platia....Ak mi to ujebu druhy krat, tak uz to asi poriesim jak hovoris.......

Inak, kurva, jak je mozne, ze ta cena v Skodovke je takto vysoka ked ten link ma nove xenony za 10??? To je od SKodovky takato OBROVSKA marza na tom? Pici, clovek by sa posral...

Ve Škodovce rozhodně nenakupuju....s těch jejich cen by se jeden po.ral........Z takových odkazů a na varkovištích koupíš vše,opravdu vše taky nové,orig.,ale za půlku...i orig.lakované nové plechy apod.,prostě vše a když náhodou nemaj co potřebuješ,objedná a do 3-5dnů to tam máš připravené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak vy, ale jak mě dávali ty nová xena po krádeži v Praze (viz dříve) tak jsem to musel zaplatit. Pak to pojišťovna proplatila a to až když měla od policie záznam - pachatel neznámý (tj. víc jak po měsíci).

Dobré řešení s asp, ale tehdy ráno ještě hlásili, že bude pršet a to bych asi nerozdýchal jet 300 km v dešti bez světel s dírama a mít motor plný vody.

Když se to stalo a auto je pojištěný, tak jsem to chtěl opravit a byl jsem tak nasr..., že hlava jiné řešení nevyplodila.

Jinak ještě jsem měl naplánovaná jednání a potřeboval jsem náhradní auto. Půjčili Supa a tak jsem byl i rád, že jsem nemusel nic odříkat a i s mírným zpožděním jsem vše stihnul.

Na druhý den v poledne jsem vyzvedl auto a hurá domů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

NEČETL JSEM VŠECHNA DOPORUČENÍ JAK OCHRÁNIT SVĚTLA PŘED KRÁDEŽÍ, ALE JÁ BYCH OSOBNĚ NEDOPORUČOVAL NĚJAK VÍCE TOTO TÉMA ROZVÁDĚT, AKORÁT JIM DÁVÁTE NÁVODY NA CO SI DÁVAT POZOR. BOHUŽEL TO TU ČTOU I TY KLUCI KTEŘÍ SE TÍM ŽIVĚJ, ALE NEPŘIZNAJI TO, ŽE JO KLUCI !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Přidávám se k vám. Další ukradené xenony dnes v noci v Praze. Přijdu k autu a koukám, že xenony jsou pryč. Odborně otevřeno, komplet pryč a ustřihnuto na kabelu. Do auta šli přes kapotu, uvnitř auta nebyli. Na kapotě jen čárka poškrábání po páčení.

Editováno: , autor: semenka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...