Přejít na obsah

Xenony - dodělání


Chadwick

Doporučené příspěvky

Uvažuji o přehození světel na OII ale přemýšlím o jednom. ŘJ se pak musí překódovat na použití xenonů, protože mají jiný odběr a ŘJ by je mohla také zhasnout. Lze takto řj. upravit již před samotným přehozením celých světel ? Když jsou ještě na autě klasické halogeny, ale v řj. jsou již nastaveny xenony. Jak se potom zachová řj. ? Jde mi o to, že tam chci xenony dávat o víkendu, ale to mi žádný servis nepřekóduje. A jezdit po tmě se mi nechce. Nebo nemá někdo tady VAG a je z okolí Prostějova ? Olomouce, Přerova ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvažuji o přehození světel na OII ale přemýšlím o jednom. ŘJ se pak musí překódovat na použití xenonů, protože mají jiný odběr a ŘJ by je mohla také zhasnout. Lze takto řj. upravit již před samotným přehozením celých světel ? Když jsou ještě na autě klasické halogeny, ale v řj. jsou již nastaveny xenony. Jak se potom zachová řj. ? Jde mi o to, že tam chci xenony dávat o víkendu, ale to mi žádný servis nepřekóduje. A jezdit po tmě se mi nechce. Nebo nemá někdo tady VAG a je z okolí Prostějova ? Olomouce, Přerova ?

neviem ako je to na octe 2 , ale na golfe V a asi aj na octe 2 to bez problemov prehod, svetla ti pojdu, maximálne ti bude svietit na budíkoch žltá kontrolka ako ked máš vypálenú žiarovku, kym to nenakoduješ

Editováno: , autor: dream7000
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvažuji o přehození světel na OII ale přemýšlím o jednom. ŘJ se pak musí překódovat na použití xenonů, protože mají jiný odběr a ŘJ by je mohla také zhasnout. Lze takto řj. upravit již před samotným přehozením celých světel ? Když jsou ještě na autě klasické halogeny, ale v řj. jsou již nastaveny xenony. Jak se potom zachová řj. ? Jde mi o to, že tam chci xenony dávat o víkendu, ale to mi žádný servis nepřekóduje. A jezdit po tmě se mi nechce. Nebo nemá někdo tady VAG a je z okolí Prostějova ? Olomouce, Přerova ?

jestli mas zajem tak Brno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci zatím díky. Někdo tady na fóru právě i psal, že pokud to nenakóduješ, tak ti je sice řj rozsvítí ale pak zjistí, že je jiný odběr tak obvod vypne. Asi jako když dáte do osvětlení spz diody. Rozsvítí je a po chvilce osvětlení spz zhasne. Ale jinak díky. Xenony ještě nedorazily, takže ještě mám čas na montáž. Jinak do Brna to mám taky kousek, tak bych se když tak ozval. Zatím díky :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A pár fotek nakonec. Je to celkem, jednoduché. Halogenovým motorkům seříznete táhlo přesně v místě, kde se začíná úžit. Provrtáte, jelikož je duté, jde to lehce. Z xenonových motorků ucvaknete tu žlutou čepicku táhla a na ní necháte i tak cca 1 cm tu kovovou tyčinku na které je přidělána a která přesně pasuje do vámi vyvrtané dírky v táhlu halogenu. Před zasunutím stačí potřít sekundovým lepidlem, aby nevyjelo ven a je to. Přepojit drátky, nasadit, sešroubovat a je to. Jinak na fotkách je již halogenové naklápění v xenonech.

post-1865-1232237363_thumb.jpg

post-1865-1232237381_thumb.jpg

post-1865-1232237399_thumb.jpg

post-1865-1232237424_thumb.jpg

post-1865-1232237437_thumb.jpg

Editováno: , autor: Chadwick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drátky nepřeletuješ. Aby ti neblikaly tak musíš přeprogramovat jednotku aby povolila xenony místo halogenů. Jinak měníš jen motorky. A ty co použiješ z halogenů, tak musí být zapojeny stejně jako by byly zapojeny v halogenovém světle. To je vše.

Aha tak to je dobre, nekdo mi rikal ze musim preletovat nejake dratky ale to budou asi ty od motorku co? Ty uz jsi to delal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo. Minulý týden. Jen musíš přepinovat, já je přeletoval, drátky od motorků. Jinak nic. A přeprogramovat.

Ok takze je to fakt tak jednoduche? Jen prehodit svetla a preprogramovat a pak dodelat ty motorky.??? Jeste se te zeptam delal jsis to sam nebo kdo ti to kodoval? A odkud jsi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...