Přejít na obsah
View in the app

A better way to browse. Learn more.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Doporučené odpovědi

Tak u nás 2 kusy venku (klientské) a obě reklamace, u 1.4TSI 110kw (výbava Active) klepání v převodovce při přeřazení, odvezeno do MB, prý bez projevů, že je to standartní, tím že motor má ACT, bez opravy vráceno. Druhý 2.0 TDI 110kW (výbava Ambition) pískání od podtlakového ventilu, řešeno kompletní výměnou... U obou udělaná svolávací akce, kdy šel strop dolů, proč, jsem ještě nezjistil...

Jinak naše předváděcí slouží všechny na 100% bez problémů. Asi jsou ty klientské "páteční" kusy :)

Asi jo, přeci předváděcí musí být TOP bez chybičky když se předvádí :)

Snad to budou jen porodní bolesti.

Mohu se zeptat na ten strop? Da se nekde zjistit co je to za svolavacku? Muze nekdo zjistit detaily?

tak hlavne ono neco jineho je klientske vozy, jako predvadecky ktere meli novinari a tak a druha vec je seriova vyroba pro bezne zakazniky ;) .....

........ pro novinare a tak jelikoz to jsou kusy sice taky seriove, ale dali si na nich zalezet a nejednou se zastavila linka a pak se kontrolovalo spravne zapojeni, funkce a dalsi veci ;) tudiz nevim jaky je takt time v kvasinach na jednou auto ale jedno auto vyjizdelo urcite dele nez kdyz tedka to mrskaji jak na bezicim pase, takze je jasne ze nejaka chybicka i klidne mala se muze projevit ;)

mluvim z vlastni zkusenosti a vim ze vsude je to stejne, co se tyce vyroby ;)

Do celozavodky jela porad takova predseriova vyroba, tzn. mnohem vetsi vystupni kontroly.... i behem vyroby.

Kazdopadne ja s tou stropnici trochu bojuji, tak me to zajima, protoze to vypada na globalnejsi problem...kolegovi to dela take.

LiborTDI: ty 1.4 byly s DSG, nebo manualy?

Bladik: ........ a co sni mas ? nejaky zvuky ? ...... ja treba kdyz si vzpomenu a sahal sem na ni, tak me prisla ze moc nedrzi u stropu moc a kdyz sem ji mackal tam me prislo ze sedi jen na plastech od sloupu ;) ale nejak sem tomu nevenoval pozornost ;)

Vrzani a male bouchani od krytu kamerky a destaku na kterem pak visi zrcatko, ale to je spojene se stropnici a tam ty zvuky nekde vznikaji, proto me to zajimalo.

LiborTDI: ty 1.4 byly s DSG, nebo manualy?

 

Manuál..

 

 

Mohu se zeptat na ten strop? Da se nekde zjistit co je to za svolavacku? Muze nekdo zjistit detaily?

 

Nějaké vrzání a někde na boku je prý svár, který se zařezává do stropnice a poškozuje ji.

 

 

Krásné kusy budou teď u některých prodejců. Prodejci dostali možnost odkupu Superbů, ze školení na Sardinii :)

Libore slyšel sem taky, ty auta sou před série nebo už se vyráběli s ostatníma?

Podle mě už seriová, bylo jich tam celkem okolo 240ks, spousta prodejců odřeklo, což se dá pochopit, vzhledem k faktu ceny a faktu, že vůz pak musí mít 6 měsíců jako předváděcí.

Ale zase jsou hodně solidně vybavené a za přijatelné peníze... LK, 2.0TDI 140kW DSG + nějaké doplňky cca 910tis

Upraveno od LiborTDI

tak tak ty jsou snad vsude ;)

 

.... a prave proto se to u techto kusu neprojevuje, t uz serioy ... se na to proste vysrali,... nevenovali tomu takovou pozornost.... ale jae jasne prste ze nejake nasledky to mit musi, kdyz je to novy model ;)

Hello Czech Friends :-)

 

My name is Pavel - I'm from Gdansk, Poland.

 

I'm a big fan of Skoda.

 

If you are interested how does Superb III looks in red.... here you have a video! I think it looks really cool :-)

 

Hello Czech Friends :-)

 

My name is Pavel - I'm from Gdansk, Poland.

 

I'm a big fan of Skoda.

 

If you are interested how does Superb III looks in red.... here you have a video! I think it looks really cool :-)

 

 

Thanks, looks interesting... More interesting it's Swedish registration

Upraveno od Piista

 

Diky.

 

Zaujala mne informace: * Bezplatná aktualizace navigačních dat dvakrát ročně po dobu až pěti let po ukončení výroby daného typu infotainmentu.

 

Mel jsem za to ze puvodne to bylo na 3 roky po zakopeni, pokud to tak jak se pise v bozure (a i na webu) tak je to super :kol-47:

Hello Czech Friends :-)

 

My name is Pavel - I'm from Gdansk, Poland.

 

I'm a big fan of Skoda.

 

If you are interested how does Superb III looks in red.... here you have a video! I think it looks really cool :-)

 

Hey, the red color does not look so bad. Thanks for the video with many details.

Tak pokud je to prevzato z oficialniho vyjadreni, tak s nimi plne souhlasi ;) jak uz sem uvadel, je to opravdu moc houpave, nekomu to vyhovuje, nekomu ale ne,.. bylo by treba dobre udelat jeste jeden jizdni profil, ale na druhou stranu jsou to naklady navic, takze chapu ze ho jen pritvrdi a hotovo ;)

Mě třeba ten komfort vyhovuje právě.. Uvidíme jak moc to nastavení upraví

v rakousku kdyz sem jezdil kombikem to nebylo takovy,... ale je taky jasny to, ze hodne na vlivu jsou silnice ;) tam byli silnice uplne nadherny, za to tady kdyz sem jel s liftem a prejel sem okresku ktera byla rozvlvnena,... houpal sem se dalsich 100m a kroutil sebou jak nekde nejakej jezedak v traktoru co honi jezedackou vuli v rizeni ;)

Mně přišel taky comfort uplně v pohodě. Houpalo se to jenom přes velký retardéry.

Diky.

 

Zaujala mne informace: * Bezplatná aktualizace navigačních dat dvakrát ročně po dobu až pěti let po ukončení výroby daného typu infotainmentu.

 

Mel jsem za to ze puvodne to bylo na 3 roky po zakopeni, pokud to tak jak se pise v bozure (a i na webu) tak je to super :kol-47:

 

Dle Škoda-info je to takto:

 

Doživotní aktualizace mapových podkladů v rámci MapCare znamená, že zakoupený infotainment bude možné aktualizovat po dobu ještě

až pěti let po ukončení jeho výroby.

Zakoupením infotainmentu ŠKODA (Amundsen) jste ke svému vozidlu získal licenci na update mapových podkladů v rámci služby

MapCare na 3 roky zdarma – tzn. 6 aktualizací, vždy v červnu a listopadu.

 

Takže to není tak, jak mi to také vyznělo z textu psaného v katalogu.

... bych to tedy nazval doživotní možnost aktualizace.

No prave... Vim ze se na webu i v jinych materialech rikalo 3 roky. Ovsem dnes uz je ta formulace prave jina (tato primo z webu, pocitam ze u Columbu je to stejne):

 

MapCare

MapCare je k dispozici pro infotainment AMUNDSEN 6,5" s 2D navigací a v Evropě se dodává jako standard. V ceně přístroje je doživotní aktualizace mapových podkladů MapCare.

Připojte se k diskuzi

Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.

Host
Odpovědět na toto téma...

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.