Přejít na obsah

Superb III


schimmer

Doporučené příspěvky

To jsou už auta na RZ, že? Jestli je to nějaké firemní školení, tak bych chtěl vidět výraz správce autoparku :-D A fakturu za autobus pro návrat..

 

EDIT: dívám se, že zkurvili i prahy, fakt smutný

 

No hlavně, že pojistné šrouby s MR2010 zrušili a s výjimkou Fabie nejdou ani za příplatek. Proč to u Fabie jde a u jiných řad ne, tomu nerozumím. Asi jako možnosti lité rezervy jen u "entry modelu" Rapid.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tedy nevím, ale "Policisté provedli ohledání místa činu a zajistili kriminalistické stopy" se mi nějak nezdá.

 

Mě když někdo rozbil okénko a pokusil se vykrást vůz, tak policie rozhodně žádné kriminalistické stopy nezajišťovala.

To policie sama nějak rozhoduje kdy se stopy zajišťují a kdy ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ty pojistné šrouby něčemu zabrání? Možná tak amatérům znesnadní demontáž. Profíci si s tím asi poradí, ne?

Montovaly se cca deset let a byl klid. Ja jsem takhle pred par lety prisel k autu s kolem povolenym u vsech sroubu krome toho atypu.

Poslední dobou je auto na spalcich videt snad porad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad kriminalisticke stopy: Me jednou vykradli auto. Zlodej rozbil okno a pres zadni sedacku vylovil z kufru notebook. Policie pri prohledani hledala stopy - krev, vlasy, cokoliv. Pripad odlozili, ale predpokladam, ze az borce jednou za neco chytnou tak mu diky tomu muzou prisit dalsi veci. Jinak pochybuji, ze je realne na zaklade techto stop nekoho najit, a ze ma smysl na to vubec palit kapacitu. Jakkoliv to muze byt nepopularni tvrzeni a poskozeneho mi je lito.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hlavně, že pojistné šrouby s MR2010 zrušili a s výjimkou Fabie nejdou ani za příplatek. Proč to u Fabie jde a u jiných řad ne, tomu nerozumím. Asi jako možnosti lité rezervy jen u "entry modelu" Rapid.

 

A ty puvodni z O2, S2 (000071597C) pouzit nejdou? S3 a O3 ma jine srouby?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...