Přejít na obsah

Superb III


schimmer

Doporučené příspěvky

Zajimavy, takze se znovu potvrzuje, ze TDI 140 proste moc nejede. Jestli nekdy budu kupovat S3, tak vubec nevim, jaky motor, chci DSG a aby to bylo rychlejsi nez to, co mam ted. Bud bych vzal novou O3RS nebo ojete bmw530, ze superbu si nemuzu vybrat a 2.0 TSI uz ma na muj najezd moc velkou spotrebu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To s tím výkonem je opravdu záhada - co jsem se bavil s několika majiteli právě 2.0TDI 140kW tak všichni přesedlali ze S2 2.0TDI 125kW. Pouze jeden člověk z těch mnoha (6-8lidí) mi řekl, že auto jede +/- srovnatelně, ostatní mě ubezpečovali, že je 140 silnější než právě 125kW.. Jsem zvědav, jak to bude v reálu, i když můžeme porovnávat jen mezi: 

- 1.8TSI DSG 118kw (OIIF + S2),

- 2.0TDI  DSG 4x4 135kW (OIII),

- 2.0TDI 140kW DSG (S3).

 

Věřím, že to poznat bude a určitě se podělíme o nějaké zkušenosti  :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně jsem zkusil S3 Combi, DSG 4x4 se 140 kW a byl jsem zklamaný. "Od spodu" mi auto přišlo úplně nemasné neslané a dost tupá odezva na plyn, když na to člověk šlapal fest tak už to jelo normálně, ale při běžné jízdě to DSG drží pod 2 tis ot. a i míň a to je fakt tragédie.

Až jsem se sebe ptal, kde ty koně při akceleraci jsou. Na dálnici by se asi karta otočila, ale to jsem nemel možnost vyzkoušet.

 

Nevím jestli je to velkým turbem a trvá něž začne tlačit, nebo kvůli eco-emisním výmyslům je auto odspodu přiškrcené.

A to jsem na zkoušku přesedlal ze S2 Combi DSG 103 kW!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořád je to jen o pocitech, zdá se mi..., dřívější bylo...., je to takový problém si objektivně porovnat i reálné výkony v reálné dopravě? Třeba si změřit dynamiku zrychlení 80-120 na 4 či 5 st.?  Hlučnost hraje určitě svou úlohu, ale právě proto je třeba mít objektivní data. Pak můžeme porovnávat a kritizovat či taky chválit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podla mna nie a bola by to aj velka skoda.

Nejaka paranoja a strach z tych videi a medializacie ohladne zranitelnosti keyless entry?

Potom treba deaktivovat ale aj keyless start,navigaciu kvoli vystopovanie cez GPS signal a atd,atd.A zostane ti z auta L&K riadn socka:-)

Editováno: , autor: Patrik1971
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...