Přejít na obsah

Superb III


schimmer

Doporučené příspěvky

Famozne auto.Mal som moznost za jeho volantom stravit 24hod na cca 300 testovacich km.Na zimnych 16tkach s adaptivnym podvozkom na moj vkus uz kusok viac uplavane,ale celkovo z toho auta ide neskutocny dobry a seriozny dojem.Netradicna farba a bledy interier,vybava sita mne na mieru,vyborny 140kw dizel a dsg.....viem si do buducna predstavit vlastnit toto auto :kol-59: WP_20151207_003.jpgWP_20151207_002.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele já sám nevím. Mě to teda v první chvíli celkem chytlo, přiznávám, ale docela jsem postupem času vychladnul. Nějak mi to všechno připadá tak trochu naplácaný, jak lopatou, vevnitř sedadla jak ve vlaku, lacinej volant, jak z Favorita. Já fakt nechci nikoho urazit, dotknout se, ale prostě tak nějak to cítím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže auto ještě nemáš, že? A váháš jestli brát nebo stornovat. No jestli máš na vybavenou LK, tak určitě bys měl i na méně vybaveného Passata. Podle mně je SIII hezké auto (možná se brzo okouká), vnitřek levnější (to se tady omílá v každém příspěvku). Motorizace jsou známé. Osobně neváhám. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bral bych taky, podle mně je CC více vyvážený, vodorovné členění masky vypadá více konzervativně, ale podle mně majestátně, SIII je na pohled dravější, ale je velmi lehce zaměnitelný s OIII, trochu jiné koncepce světel si nikdo na první pohled nevšimne. CC si nespleteš celkem s ničím. O vnitřku a motorizacích teď nemluvím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem měl tu "čest" se poprvé setkat se Superbem v základu a musím říct, že ty standarní halogeny deklasují vzhled celé přídě vozu. Jako kdyby tomu autu někdo vypíchl oči. Si to zpeředu někdo splete s Rapidem. Škoda, že se tam nemohly dát projektorové H7 + LED denní svícení, jako má Fabia ve Stylu. Koukám, že do nižších Fabií se H7+LED dá pořídit za 6 100, tak kdyby byl základ SIII třeba za 619.900, tak by se jistě nic nestalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Des jsem potkal v garáži Superb Active bez paketu Plus. A neměl ani zvlášť dokoupené přední mlhovky. S tmavou barvou to kupodivu nevypadalo vůbec špatně. Taková větší "obyčejná" a výrazně pohlednější verze Octavie.

 

Paradoxně auto jedné banky. Ale ta neoriginální kola jsou fakt humus.

 

post-14317-0-96215200-1452117588_thumb.j

 

post-14317-0-01270300-1452117598_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...