Přejít na obsah

Superb III


schimmer

Doporučené příspěvky

  • o 5 týdny později...
  • o 4 týdny později...

No jo no. Kdyz ono to je fakt tezky. Dneska se vnitřek v kuzi a dreve dela defacto uz jenom u Rolls Royce. A i oni, potvory jedny, tam nejakej ten plastik sem tam uz taky propašovali.

A kycovitej LED pasek je dneska uz taky skoro v kazdym druhym (lepsim) aute.

Treba takovej S-kovej Mercedes.

Tam bys byl zblitej kazdou chvili:

http://www.auto-mania.cz/wp-content/uploads/2015/08/test-mercedes-benz-s500-l-4matic-at-p5.jpg

Holt tezko si vybrat :-)

Editováno: , autor: Martin Bednář
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono faktem je, že se většina automobilek aspoň snaží v zákazníkovi vyvolat dojem hodnotného interiéru tam, kde je to vidět - bohužel Škodovka si v posledních letech nedělá hlavu ani s tímto. Na druhou stranu SIII je v interiéru ještě docela snesitelný a proti středovému panelu nic nemám, LEDky jsem v reálu ještě taky neviděl, takže nevím. Bohužel totéž se nedá říci o všech interiérech Škodovky, podle mého je na tom dnes nejhůř interiér OIII a jsem zvědav, jestli na tom facelift něco změní..

Editováno: , autor: _Denis_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahojte měl bych velkou prosbu o pomoc

Sháním na termín 30.7. k zapůjčení na svatbu vůz Škoda Superb III ( nový model ) hatchback nejlépe v černé barvě (je to pro kamaráda překvapení, je blázen do Škodovek :) půjde pouze o spanilou jízdu a prohlédnutí vozu nadšeným kamarádem.
 
V případě že by jste měli tento vůz k dispozici KROMĚŘÍŽ , prosím o info o podmínkách zápůjčky, v případě vašeho os. vozu ho můžete řídit v když budete mt čas a ochotu, samo že to nechci zadarmo.

PS: Taky jsem Škodovák, sice malej citigo:) od loňska
 
Předem Děkuji
 
 
S pozdravem Tomáš Kotek
 
724 542 142

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celkem to chápu, ale pro tyto účely existují půjčovny. Obávám se, že jen tak někdo svoje auto nepujčí. Ale např. já když jsem chtěl na den supa loni na podzim, šel jsem ke Klokočkům a jako vážný zájemce jsem je ukecal. Pak jsem sice nakoupil jinde, ale to je jiná historie a blbost dealera

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... kdyz by si nejakemu prodejci vysvetlil situaci, a byl trochu z tech rozumnych, urcite by to slo,.. ale zase samozrejme, bylo by to polepene auto a atd.... palivo platis ty, to je jasne, ale treba kdyz by si mu neco prihodil za pujceni,.. urcite by se to dalo akceptovat.

Ale Kromeříž je celkem daleko odemne, takze to neklapne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...