Přejít na obsah

Kontrola logu


Ivanek007

Doporučené příspěvky

Tak pro predeslem problemu, kdy mi auto netahlo sem udelal log. Auto uz mi jede o dost lepe nez pred opravou, bylo v haji čerpadlo, ted mam jine a jede o dost lip, ale furt pri 2000 nezatlaci do sedacky jako drive, proto prosim o kontrolu logu.

Mam pocit ze mozna vaha vzduchu je v kytkách protoze kdyz se spojim s motorem a je tam prutok vzduchu s toleranci 240-340mg a ja tam mam asi 440mg. viz obr...

A krapet se mi lisi tlak to je taky na obrazku...

dik

post-35950-1262383571_thumb.jpg

post-35950-1262383582_thumb.jpg

post-35950-1262383589_thumb.jpg

post-35950-1262383599_thumb.jpg

post-35950-1262383607_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsechno to hrozne kolisa. Navic pozadavek na tlak turba volnobeh je zvlastni, zkontroluj co ukazuje cidlo atmosfer tlaku na kanalu 10, mas tam originalni program v ecu??? Ta vaha na volnobeh ukazuje ze je privrenej EGR. Mozna by bylo dobre ho rovnou mechanicky zaslepit a upravir v programu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jeste sem si vzpomel, ze kdys sem to mel na vagu, tak sem dle VIS delal skousku tlaku turba, mel sem odpojeny ventil n75 a melo tam byt pri 3000ot. asi 1700mba, a ja mel 1400mba. takze turbo dava asi malo. na diru to nevypada. kdys bude obtok v poradku tak co muze tam byt v haji??? naklapeni to nema.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 1 měsíc později...

Zdravím škodováky,

našel by se někdo, kdo by se mi mohl podívat na LOG? Chystám se na čištění turba, ERG, sání, atd. Zajímalo by mě co všechno se dá z logu vyčíst.

Omlouvám se, že zakládám nové téma, ale toto vlákno by mohlo být pro všechny, kteří si chtějí nechat zkontrolovat logy.

Mám auto pár týdnů a zatím s ním nejsem nijak extra spokojen. Chci začít vychytávat mouchy, tak bych rád věděl, co vše je na pokraji smrti.

A dotaz k turbu: má zatuhlá regulace lopatek nějaký specifický zvuk? Po vytočení motoru je při dotáčení turba slyšet takové vrzání, to samé i při studeném rozjíždění (vč. cukání a následného pádu do NR).

Octavia 1.9TDI 81 kW, 2001, 185 000.

http://leteckaposta.cz/522727808

Děkuji za pomoc.

Editováno: , autor: Cenda89
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takový LOG je na nic. Musíš ho dělat jinak, dělá se to do kopce pod plným plynem, když ubereš můžeš LOG ukončit. Nejlépe ve dvou na nějaké dálnici na čtvrtý rychlostní stupeň, logovat skupinu 3,10,11. Od 1500 ot/min do cca 4500 ot/min, pokud to teda tolik vytočí. Po celou dobu musíš mít plny plyn. Jinak můj log vypadá asi takhle: http://leteckaposta.cz/496699930

Editováno: , autor: VAG BoBo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Tak se po delší době hlásím...

Zatím se událo:

Vyčištění turba - komplet (regulace, lopatky v kyselinové lázni)

Výměna N75(nový)

Výměna váhy vzduchu(nová)

Po vyčištění bylo auto jak nové - 100% spokojenost. Teď cca 2 měsíce je situace stejná jako předtím. Pády do NR v kopci i na rovinách.

Pokusil jsem se udělat LOG v kopci, na 3.st, 3,10,11. do 4500ot.

Pád nastal ve chvíli sešlápnutí spojky a zařazení 4-ky. Už nevim co kde pokroutit. Ještě mě napadl BLOW-OFF ventil, jestli není zanesený a neupouší dostatěčně tlak z turba.

Diagnostika hlásí stále dokola 17965 - Regulační mez překročena - sporadicky. Při kontrole akčních členů, při vyplém motoru není N75 slyšet, že by cvakl.

mj. opravdu zlatá 406!

Dík za odpovědi

http://leteckaposta.cz/806258291 - LOG

Editováno: , autor: Cenda89
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...