Přejít na obsah

Sport kit nebo RS


mc2uba

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavý model. Docela mne zaujali ty extrémně sportovní sedačky! Nic méně, i ty 17" Gigara jsou na tom autě malý, myslím, že 19" z O3 by tomu sedly jak prdel na hrnec a samozřejmě sportovní podvozek :D Ale jinak moc pěkné, i ta cena 409 000 kč není tak tragická, výbava docela ujde :) mě by stačil bohatě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevim asi jsem divnej, ale ta cena mi prijde tragicka. Za 409 tis. mas auta mnohem lepe vybavene. Jako vzadu klicky, manualni klima, zadnej tempomat, park. senz. nic. Mrkni co dostanes u Golfa za tu cenu, ale v podstate je jedno kam jdes. Rapid ma jeden velkej problem a to je cena. Tohle by melo stat tak max 320 tis. To ze to nekdo dava jako RS a ma to 77 KW a rika si zakaznik to snese ma prece " jako RS " mi prijde trosku mimo.

Stejne k tomu jednou Skodovka dojde a bude muset jit hoodne dolu, protoze lidi se podivaji ke konkurenci a zjisti ze za stejne penize mohou dostat mnohem vice.

A tohle musim bohuzel napsat, ikdyz jsem Skodovkar a mam Fabii.

Pokud bych se ted rozmyslel do ceho jit tak Rapid by byl opravdu na chvostu a ne proto, ze je skaredej me se libi ale staci se posadit dovnitr podivat se na detaily na pouzite materialy a pak do ceniku a neni o cem se bavit, ale tak kazdej at si koupi co chce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsi nečetl inzerát na tohle auto, ale zrovna tenhle má výbavu Ambition a taky má tempomat, 17" gigaro kola, loketní opěrku a prostě je to ta vyšší výbava. Není to elegance, ale už to není holota. Ale je pravda, že za tu cenu bych si radši koupil ojetou RS Oktávku nebo něco podobného. A to RS bych hned sundal, páč tohle s RS nemá nic společného. Spíš by mě zajímalo, proč tuhle úpravy vytvořili - žádný ofiko paket to není :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prej to bylo výstavní vozidlo, proto tahle úprava. Něco je tam opravdu ze sport paketu, který se v budoucnu k nám dostane. Ale je to taková spatlanina a zřejmě s tím chtěli zaujmout i mladší generace řidičů :) mě zaujali, ale furt bych za to ty prachy nedal. Za prvé je nemám a za druhé se dá koupit lepší auto za tu cenu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...