Přejít na obsah

Všichni sundejte LEDky...


Wertheim

Doporučené příspěvky

tem se to vysvětlit nedalo, buznila mě orgánka a když sem argumentoval-že tohle je prostě bílá žárovka(záměrně sem nemluvil o LED-to stejně nevědi co je)tak že je to prostě modrá a hotovo, prej že se vtom kolega vyzná!! tak abych nelhlal(nezkoušel to!) :rock::rock::w00t1:lollol:smich::rip:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty modrý škodovácký parkovačky svítěj úplně normálně, jako série, jenom jsou hezký modrý a hezky pasujou k šedý stone. Maj obj. číslo N01775310. Kdyby svítily nějak trapně modře, tak si je tam ani nedám.. :ph34r:

Touareg je má taky - origo, dávají je ke xenonům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak co sa tyka tych modrych letiek na ostrekovacoch tak tie su fast trapne suhlasim s vami ale modre parkovacky sa pacia a niesu az take hrozne ako tu niektory pisete ale ak si tak pozriete niejaky obrazok s vytunenou fabiou co ma podsvietenie a tie parkovacky tak to vo tme vyzera brutalne dobre a nazivo este lepsie :rock::wub:lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...

jen by mě zajímalo, jak mně policajt dokáže, v případě těch originál parkovaček do modra, co ovšem svítěj bíle, že nemají homologaci atd, zvlášť když bych tvrdil, že na utě už byly a proto mu nemůžu ukázat obal. A vyndavat žárovku ven, abych dokázal, že je ok, tak o tom žádná, takový práva žádnej policajt nemá. takže nesouhlasit a nechat ho ať si to sepíše...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

taky prispeju nazorem ze modry led v parkovackach jsou na houby,sam jsem je tam mel asi tyden...je to palba do oci jak svina,tak jsem si tam dal bile 6tiledkove a neni to zas tak spatny,jen mi u nich na kazdy prestali svitit 3 ledky to nechapu :D,asi samy poznali ze moc oslnujou :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 roky později...

sám mám bíly LED potkavačky (obrysovky, parkovačky, bo jak se to menuje) a pamatuju si ze jednou me stavili státní benga normal na kontrolu, dejchal sem a kontrolovali jestli vuz neni kradenej (normalka proste) a ani si snad nevsimli tech ledek, pravda, ze oni ani moc nesviti, naky čunty..asi si tam dam vlastni led :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...