Přejít na obsah

Čekání na Rapida - koupě nového vozu


manfroto

Doporučené příspěvky

Za první pololetí dle statisktiky nových registrací OA v ČR je Rapid na prvním místě v nižší střední třídě:
06/2013 - 711ks (01-06/2013 - 3417ks)
Jen pro srovnání:
Fabia 06/2013 - 950 ks (01-06/2013 - 5430ks)
Octavia 06/2013 - 1409 ks (01-06/2013 - 8210ks)
Jak u Fabie,tak u Octavie je stálý propad oproti loňskému prvnímu pololetí - Fabia 5430 vs 8080 ks, Octavia 8210 vs 12921 ks ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lhůtu jsem měl mít 6-8 týdnů. Pak už jen omluvy, že mají problémy s výrobou motorů 77kw tsi, že jich je málo atd. Pak se ta doba oddalovala a když jsem chtěl odejít k jinému prodejci, tak už Škodovka změnila fresh k horšímu, což jsem nechtěl.. A současná fresh se už nedala objednat.. Do toho celozavodní dovolená škodovky a lhůta je na světě... Takže musím čekat :-( climatronic i park.senzory totiž chci! Ale ten 3 ramenný volant by se mi taky líbil no i s maxidotem. Škoda, že to tak nebylo hned v jednom balíčku :-D

Editováno: , autor: Ssebo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem vzdycky zil v domneni ze prodejci maji na zaklade asi odbytu nejake jakoby "postaveni" Tudiz např. Auto Jarov s prodejem stovek vozů muze mit prednost pred prodejcem Frantou ze Lhotky kterej proda 30 aut rocne.... nevim, jen jsem si to tak myslel, jak je jinak mozny ze by v tom byly takovy rozdily (vybavy jso uvicemene totozny)......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...