Přejít na obsah

Diagnostika klimatizace


Lukas1450

Doporučené příspěvky

dnes som dal dole odkladaciu skrinku a pustil climatronic... bolo to pocut niekde v strede pristrojovky alebo skor pri soferovej strane a vyzera to na ten V85 moze byt ze kvoli tomu V85 vypisuje vsetky tie chyby ? pretoze mne vypisuje vsetky tie motorceky co su v klimatronicu .. tak nech nesranduje ... dakujem za radu...

Editováno: , autor: Lukas1450
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím,..vlastním Š. octavii 2 (facelift) r.v. 2009, 1.9Tdi 77kw, automatickou klimatizaci (climatronik) a mám následující problém,..při startování v garáži a zapnutém climatroniku na normální ofuk je odběr 0,7l/h...ale když ho vypnu, tak je 0,5l/h...a musím říct, že mám sem tam vybitou baterii, i když jezdím dálku!! Dále , když zapínám či vypínám climatronik, tak slyším loupnutí či prasknutí v palubce, jak tady výše popisuje Lukas 1450....a mám dojem, že to má co dělat co s climatronikem,..navíc v servisu mi našli následující chybu :-( viz. dole

a navíc mi to ukazuje neznámý nápis na rádiu pod REAR - v překladu zadek!! a je to spojené s nastavováním teploty climatroniku se mi to objeví na rádiu - viz. moje forum...!

CLIMATRONIC (UDS)

3T0907044AC

CLIMATRONIC

KÓDOVÁNÍ 0100000000

122

0203

EV_CLIMATRONIC

AV01001

1 ZJIŠTĚNÁ UDÁLOST

9479699 B10A613 (8)

AKTIVACE VYHŘÍVÁNÍ LEVÉHO PŘEDNÍHO SEDADLA - PŘERUŠENÍ

SPORADICKÁ

OKOLNÍ PODMÍNKY:

STANDARDNÍ HODNOTY:

DATUM: (31.14.2040) 07.12.2012

ČAS: 05:43:50

KM-MÍLE: 55892

PRIORITA: 3

CITAC CETNOSTÍ ZÁVAD 1

CÍTAC ZAPOMENUTÍ 199

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, resil... Ale mam za to, ze to je temer stejny problem.. Jako tu pise kolega ohledne klima!! Pred casem byla doplnena napln,.. V orig. Servise a nevim zda to dela od te doby nebo to bylo uz predtim. Slysim cvakani v palubce pri zapnuti ci vypnuti vetraku.. A nahodou netusis cim by to bylo?? Pouze radio bylo nove pridano v orig. Servisu a nakodovano prede mnou, zda je to ok, v tom se nevyznam u nej mi nehlasi chybu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak chlapci zistil som ze co vlastne vidava ten blby zvuk ... je to V70 to co pise diagnostika je podla mna bobost ... vsetky klapky mi funguju vsetko pekne reaguje !!!! nevidim v nicom problem ... Ten zvuk vidava ta V70ka a to tak ako keby sa v krajnej polohe zasekla a pohybuje sa cca 1 az 2 mm dopredu a dozadu ked som ju pridrzal hned to prestalo... a teraz co stym ??? chyba 4FA je uplne nieco ine .. mna uz porazi s toho klimatronicu ... zakladne nastavenia som spravil pomocou VAG vsetko krasne nastavilo vsetko funguje (podla klimatronicu a diagnostiky) chyba zmyzla... no neskor sa opat chyba objavila ...a je tam do teraz ... ale ako som pisal skontroloval som to a vsetko ide ... este som zistil ze mi neide vzduch do laktovej opierky respektive shcranky v laktovej opierke ako mam nastavit aby mi tam fukal vzduch ?Dakujem za kazdu radu

post-26540-0-27971100-1359811853_thumb.j

Editováno: , autor: Lukas1450
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

chlapci poradte ako sa da vybrat ten sprosty motorcek co tuka... ten odkaz co tu je je sice dobry ale neznazornuje ako ho vybrat ... a hlavne ci sa da opravit ... ked tuka to znamena ze je bud ulomene kolecko alebo je len spinavy ? ked som mal dole odkladaciu skrinku tak som pozeral co tuka a jedine co tukalo a snazilo si najst krajnu polohu bol motorcek V 70 ... nemoze to sposobovat niektory iny motorcek ??? a ten motorcek nejako oblbuje ??? ta V70 je asi najhorsia co moze byt ...

Editováno: , autor: Lukas1450
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Takze musim sa do toho pustit kedze nikto nevie poradit ... a mam dalsiu otazocku ... Dnes som skusil pustit klimatizaciu (malo by sa to raz za cas pustit v zimnom obdobiu)tak som skusal zapnut a zaroven vyskusat vsetky polohy fukarou vsetko fungovalo ... ale zistil som ze mi neide vzduch cez zadne fukare k zadnym sedadlam ako sa to da nastavit aby isiel z tamat vzduch ?? + neide mi este vzduch do laktovej opierky...(mal som tu krytku otvorenu) ja som asi fakt blby .... som dost sklamany zo Superba myslel som ze to auto ma uz nieco od seba ale mylil som sa... dakujem za kazdu radu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já spíš myslím, že to jsou jen malý chybky a klučina je detailista. Chce to jít pěkně krok po kroku, co vím, tak Lukasovi1450 zatéká do kufru, rachtá mu kastlík, teď klapky na klimě a nefouká to dozadu. Všechno jsou to jen detaily-blbosti. Hlavně že to jede a brzdí, to je asi základ. Kdybych měl vyčíst všechny věci, které mě trápí na autě, taky udělám seznam. S tou klimou má pravdu Žralok, podle uživatelské příručky je nejlepší nechávat auto celoročně v automatickém modu třeba na 20 stupních. Položme si ruku na srdce, kdo jezdí v zimě na ECON? No asi většina a to defakto zbytečně v domění, že ušetří. Třeba dále většina z nás si nastavuje v zimě po nastartování topení na HI a myslí si, že se auto vytopí rychleji, což je další hovadina, protože se vytopí stejně. No takto bychom si mohli povídat do alelujá. pravda ale je, že klima se má jednou za čas zapínat a svatá pravda, že 90ti % Superbů prostě klapky na topení zlobí

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...