Přejít na obsah

Octavia III RS / RS 230 / RS 245 / RS 4x4


PTiCA

Doporučené příspěvky

nevím co děláš, nevím čím se živíš, ale takhle to prostě je. já taky 120 jezdit nebudu, ale kvalita všech elektrický součástek je děsná...

P.S jinak pokud nechceš diskutovat, tak nemáš co na diskuzi dělat ;) ale věřím, že na negativum se odpovídá hůře.

 

ale tady nejde o diskuzi, ty se stejně nenecháš přesvědčit.... nejhorší zkušenosti jsou totiž myslím si a jedna paní povídala.... vydávané za dogma a pravdu..... píšeš nesmysly, o kterých jsi přesvědčen že to tak je... zeptej se v servisech kde jsou největší slabiny, a věř že elektronika v tom smyslu jak jsi to popsal určitě ne!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze vam do toho jeste vstoupim, kdyz si prostudujete tohle forum, tak tu zase neni tolik zprav o tom, ze by se posral treba system automatickeho parkovani, esp, elektricka sedadla, proste vselijake vychytavky a ona jich zase Skodovka az tolik nenabizi. Zato je tu spoustu topicu o poruchach ciste mechanickeho charakteru. Takze bych to opravdu nevidel tak dramaticky. Tyto vase uvahy jsou dneska hodne v mode, ale podle me uplne liche. A je jen vase skoda, ze si kvuli nepodlozenym teoriim nemuzete vychutnat auto s plnou vybavou. :)

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mluvis mi z duše, přesně to jsem se snažil vysvětlit.... elektronika je několikanásobně spolehlivější než mechanické díly a to jakéhokoliv auta, stroje, čehokoliv....

I když mi kdysi odešla spínací skříňka, nebo páčka linkru nebo i váha vzduchu turba, vždy to byl mechanicky problém....

A souhlas i vtom.... mel jsem O Ii v maximální výbavě, ted OIII téměř se vším co tam jde a vim ze další auto nebudu chtít ochudit ba naopak dovybavit tím, co se mezitím objeví....

A jak psal pawou, bez většiny elektroniky by v případě poruchy neceho auto jelo,... nicméně při mechanické poruše většinou nikoli

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nepodložené teorie? že známému v 2 roky starém RS 147kw v plné výbavě, neustále po 3 blbne columbus, místo v Praze sem byl ve Wroclavy, podělala se jednotka natáčení xenonů a nivelace, které už na po druhé funguje?  (asi se s tím autem příště vyfotím i jak sem upravoval hodny přes vcds abys mě věřil)

dále jsem tu četl 2 případy, kdy blbly elektrický udělátka v l@k v oct 2, spárování klíču s nastavením sedačky a zrcátek apod.... opět elektrické wifikundace. dnes se veškére programování různého SW, ať ve facebooku, v googlu v autech dělá co nejrychleji a neřeší se detaily, ty se popřípadě vyřeší v průběhu a pouze jenom velké problémy....

 

mám objednané l@k lehce ojeté, to ti přijde bez plné výbavy?  opět tahle tvoje teorie je nesmyslná. 

 

mě zase příjdou u vás hodně v módě velké kola na oktávce, sportovní design, sotva pár kw pod kapotou, plno elektrických píčovin, které jenom mě škodí apod, každý to hold vidíme jinak.

 

a ty se divíš, že je plno mechanických problému? ono to auto chce údržbu, slušně jezdit a ne tu co předepisuje výrobce, ta stojí za nic. elektrika takovou údržbu nepotřebuje, proto funguje jak říkáš lépe než mechanická,. stačí se podívat po čr jak vypadají silnice, opět se divíš že sou mechanické problémy, já ne.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cierne zrkadla a disky? Velmi nechapem, co je na tom "Challenge" :kol-32:  Ocakaval som 340 mm brzdy, 230 koni a samosvor...

za těch pár korun bys mohl očekávat naopak mnohem méně, než nabízejí. Pokud se těch lesklých věcí týče, dostane to auto úplně jinej glanc, než matný plasty.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neco na tento zpusob viz. foto,... ale nevim jak to presne bude,... je moznost ze mlha a corner budou prohozeny a nebo pri mlhovkach budou sviti obe paraboly ;) ........ tezko rici,... staci jenom odzkouset a nebo zavolat do skodovky ;) ......... me se volat nechce a na odzkouseni sem auto jeste nemel ;)

 

 

post-58977-0-59880800-1382551264_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak je to nastavený ale mě při zapnutých mlhovkách svítí obě žárovky. Zda jde corner nevím prý to svítí jen za jízdy. Zátím jsem nepřišel ani jak funguje natočení ASF xenů při jízdě. Když nastartuju tak se xeny skalibrují sklopí dolů potom se rozjedou do strany a nakonec se ustálí do základní polohy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak je to nastavený ale mě při zapnutých mlhovkách svítí obě žárovky. Zda jde corner nevím prý to svítí jen za jízdy. Zátím jsem nepřišel ani jak funguje natočení ASF xenů při jízdě. Když nastartuju tak se xeny skalibrují sklopí dolů potom se rozjedou do strany a nakonec se ustálí do základní polohy.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...