Přejít na obsah

MR 2014


Pastelka

Doporučené příspěvky

Díky za radu.Jen to rozkódování VINka asi nedám.

Jen ještě jaká verze manuálu pro mne platí- 08/2013 nebo 11/2013?

Jsem jinak maximálně spokojen,přestup z FI HTP 47kW 12V Combi,2004,Classic Plus.Ta měla jen obyč centrál,ale při podržení klíčku v zámku dveří zvenku vozu v odem/zamyk.poloze okna sjely dolů či se zavřely nadoraz a byla jistota kompletního uzamčení vozu a uzavření oken.Tady mne značně síří,že pokud zapomenu dovřít okénko,musím vlézt do auta,vrazit klíček do zapalování,otočit jím do předstartovací polohy,pak lze teprve s okny manipulovat.To snad jediná věc,co mi vadí.

Jinak super auto,těch 10. let vývoje je fakt znát!Jen to neskutečné ticho TSI vs. HTP,nemluvě u zátahu a živosti auta.

Kufr plošně větší než u Fábinky Combi,mám tam původní origo gumový koberec,ten mi prodejce na rozdíl od gumových  koberečků do interiéru nedal,tak jsem si jej nechal a kamarády už to stálo v sázce pár panáčků...

:kol-46:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc,Nováčku,zde je výsledek-

Škoda Rapid Active/Ambition/Elegance 1.2 TSI 63kw

model year 2014, production number 015446

6x airbag, production plant Mladá Boleslav (CZ)

The entered VIN is not valid!

Tak mne opět prodejce AUTO CB nezklamalo a dalo to dostupně nejlepší,jeli jsme jen tak kolem a stavěli jsme se tam jen tak kouknout,za půl hoˇky jsme měli Raptora,vyplatilo se to,aspoň tentokrát... :kol-47:

Od nich už tření nový kus-Felka s gilem 50kW,FI 47kW Combi Classic plus,metal.červ.Flamenco..

Předtím jen ojetiny Škoda 100,120,Favorit a jeden omyl LADA 1300...

Editováno: , autor: vita.kulisek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neopsal špatně,dvakrát opisoval plus kontrola syna dle velkého TP,ale rozkódovalo se to hlavně dobře,což je divné,ale směrodatné,tak nevím.Ale kýžené vím,mám MR 2014,už mne i nakoplo do MR 2014,že mám chromy kolem budíků i na spínači světel.Tak jsem to tušil a mám potvrzeno,díky.

Jinak jsem na    http://www.skoda-forum.cz/rapid-f80/muj-novy-raptor-t-t11624.html

Editováno: , autor: vita.kulisek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...