Přejít na obsah

Stropní lampička


Gocek

Doporučené příspěvky

Zdravím,hledám rady,ale nic jsem nenašel, na přepínači  stropní lampy zapnuté v poloze ,aby při otevření dveří se lampa rožla,tak neustále svítí i při zavření dveří a i v jízdě.musím ji vypnout ručně.DO opět odešlo,otevírám přes kufr,mám podezření na komfortku AH. Octavia 5/2000 1,9Tdi LSX.Lampu jsem čistil nic jsem nenašel,kontrolovan byl i zámek 5tých dveří.Vag ukazuje 0953 nevěrohodný sig.atd.

Editováno: , autor: Gocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže změřeno,kabeláž je dobrá,vyměnil i komfortku a závada trvá ,leda by ta měněná komfortka  byla taky špatná.Vrhl se i na dveře ,mikrospínače propájení ,dvoje mám už za sebou,ale už to dnes

musím složit,zítra potřebuji vyjet,pak budu pokračovat.Zatím díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě mě napadlo,jestli nemůže na komfortku jít zavlečené napětí(+ -).Asi před rokem mi střelil AKB a vyteklo trochu kyseliny a jestli se nedostala k ŘJ

větráku chlazení a časem narušila vedení a konektory,ikdyž to bylo hned vystřikáno vodou.Teprve nedávno jsem zjistil, že při zapnutí klimy se točí jen malý větrák.Ještě nebyl čas se k tomu dostat,hrozný přístup.Bylo by to možné?

Editováno: , autor: Gocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...