Přejít na obsah

Převodovka DSG


omicron

Doporučené příspěvky

postup je veľmi jednoduchý:

1.vypustiť olej (zospodu prevodovky je šrób na 14-ku imbus)

2.späť zašróbovať (nová podložka,uťahovací moment tuším 45Nm)

3.na vrchu prevodovky je čierny dekel,kde je páka radenia (na tom dekli je taktiež otvor na naplnenie)

4.naplniť 1,7l oleja

5.hotovo

výhoda výmeny oproti 6° DSG je,že nemeníš žiadny filter (7° ho nemá) a nemusíš kontrolovať hladinu závislú na teplote oleja

Editováno: , autor: libero1071
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím, před 14 dny jsme koupili lehce jetýho superba 2.0 TDI 125kw (40tis), po týdnu se objevil problém s DSG, při zastavení a následném rozjetí začla blikat ikona D na displaji, co jsem zařadil blikalo .. tedy i S a auto jelo jen na jedničku. Po vypnutí motoru a nastartování vše běželo jak má. Včera se mi to stalo znova při dojíždění z kopce na kruháč. Stalo se to vlastně vždy když se jelo z mírného kopce a začlo brzdit (skoro až do zastavení). Další problém, možná s tím souvisí.. při hodně prudkém dobrždění . .cca z 50km/h do 0km/h jsem se chtěl následně rozjet . .tak se ozvala rána . .a pak se auto rozjelo . .

Mám trochu obavy ze servisu, že na nic nepřijdou . .nevíte čím by to mohlo být..? dík za rady.

K.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...