Přejít na obsah

Samovolné zapínání výstražných světel


devil

Doporučené příspěvky

Ahoj,

nedávno jsem si všiml, že mi u správně zamčeného auta najednou začaly blikat blinkry (nic jiného, alarm zůstal v klidu). Bylo to v garáži kde nikdo nebyl, přesto jsem zkusil otevřít dveře a byly zamčeny. Mezitím blikání samo od sebe přestalo. Ověřil jsem i zavření všech 5 dveří a vše bylo ok. To samé blikání se opakovalo ještě jednou za pár dnů na ulici.

Nevíte někdo čím by to mohlo být?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

No, to že jsou dveře zavřené neznamená, že si to myslí i to auto (mikrospínač v zámku občas odejde) první možnost

druhá možnost vadná BSG jednotka

třetí možnost vadná páčka blinkrů

ty možnosti jsou seřazeny dle nejpravděpodobnější k té nejméněpravděpodobné... a může to být taky něčím uplně jiným....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim...včera ve firmě mi říkal vrátný, že mi asi hodinu blikala Octavka, ale alarm žádnej neslyšel...

Tak se chci zeptat jestli už to někdo vyřešil, čím by to mohlo být...

Auto jsem potom kontroloval a bylo řádně zamčené, všechny dveře dovřené ....

Potom jsem si všiml, že když stojím na brzdě, tak mi při vypnutém klíčku nesvítí brzdová světla, když klíčkem otočím, tak se brzdová světla rozsvítí ..

Je to normální nebo je někde chyba?? U předchozího auta svítila brzdová světla pořád...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Dorý den, potřebovala bych poradit. Máme Škodu Octavii combi II řadu. Poslední 2 dny se nám samovolně zapínají výstražná světla. Dělá to před nastartováním i během jízdy (začnou blikat, potom přestanou a pořád dokola). Nevíte někdo čím by to mohlo být? Děkuji za Vaše rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...