Přejít na obsah

OII menší světelná intenzita blinkru v zrcátku


Patrik Rychta

Doporučené příspěvky

Zdravím,

Měl bych takový dotaz. Před časem jsem kupoval OII r.v. 2004 1.9tdi 77kw, při koupi mi na palubovce svítila kontrolka žárovek. Bylo mi to divné, protože jsem vše v autě zkontroloval a všechno v pořádku svítilo. Jelikož jsem neměl moc času. Dal jsem to na vyřešení technikům do prvního autorizovaného servisu v Praze. Tentýž den bylo auto hotové s tím, že tam prý byly nakodované blikače v blatnících, které tam samozřejmě nejsou a to byla ta chyba. Po překodování blinkrů jsem tedy odjížděl zpět domů. Večer jsem si ale všiml, že mi levá směrovka ve vnějším zpětném zrcátku svítí méně. Svítily všechny diody, ale slaběji. Druhý den jsem hned volal do servisu, jestli při kodování neudělali nějakou chybu a oni, že ne že je to vadné světlo v zrcátku, že se musí koupit nové (tedy aspon to světlo). Příjde mi to ale dost divné, že zrovna po kodovaní v servise se tento problém objevil, ptže před tím jsem ho neměl. 

 

Chtěl bych se tedy zeptat, zda se náhodou přes diagnostiku nedá nastavit různá intenzita svitu blikačů, než koupím nové diody nebo rovnou celé zrcátko?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kup novej blinkr,třeba tady-           http://www.cc-autodily.cz/svetlo-smerove-leve-1_1?brand=SKODA&model=OCTAVIA

 

                                        http://www.cc-autodily.cz/svetlo-smerove-prave?brand=SKODA&model=OCTAVIA

 

  Já to měl taky tak,zatejká do nich voda a pak jdou do kopru :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

náhoda se tomu říká proto, protože je to vždycky divný......

Možná ti to voda přemostila a proto to má menší intenzitu, ale můžeš zkusit připojit druhou stanu a uvidíš jak to svítí ;-) ovšem při představě rozdělání dvou zrcátek raději koupím ten blink mám samostmívací a sklo stojí 5000

Jinak ten díl je teď inovvanej a budeš tedy pravděpodobně potřebovat i kablík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha já myslel, že když už mám blikač s osvětlení nástupního prostoru a koupím si jen nový ten spodní díl, že mi vše bude pasovat. Netušil jsem že k tomu budu muset něco ještě dokupovat. Nebo spíš mám za to že by to mohlo být standartně součástí toho dílu co si objednám když to kupuju od OB autodíly!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...