Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Petrrr:sorry, ale naběhnul sis sám,to jsem prostě musel zasmečovat:-)

No a ne,nedivim se, krade se prostě všechno,tu anténu ti beztak šlohnul nějaký zmrd,co ji ani nepotřebuje.

Ale jinak nic proti,na Rapidu se mi nelíbí snad jen ten název,prostě nechápu proč Rapid!A Spaceback je moc povedený.

A stejně bys mě asi nepřebil.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkně jsem to tam rozklížil co Kokto :kol-147:

 

Ono je to jak tady u nás v inteligentním vláknu píší kluci, že záleží na stylu jízdy a mě by automat neuspokojil, protože nemám vyhraněný jízdní styl kloboučníka, ale jezdím někdy tak a někdy onak. Prostě podle nálady a okolností. Ale souhlasím, že na ježdění po Praze bych automat zvolil, na ty kolony a rozjíždění, zastavování, vymačkávání spojky, to mě někdy opravdu otravuje.

 

Nojo, taky nesouhlasím s tou pověrou, že kdo zkusil automat, nechce manuál.

 

Hravec se ještě neukázal, zřejmě se šel projet, aby zjistil, co je lepší....;)

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hoši, doufám, že jste všichni dorazli domů, já jsem samozřejmě nejrychlejší a Kokta, naopak, ačkoliv má čip, bude zcela jistě nejpomalejší :)

 

Jinak díky za pokec a super večer, také díky za půjčení 1,2 TSI Rapida a čipovanou 1,8 TSI od Kokty, snad jsem mu to moc nezavařil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky hlasim ze byt doma. Smutna to cesta za pokazene iluze ze Rapid nejezdi zas az tak zle. No uz jsi nebudu nic pujcovat. Zitra si dam lecbu s manzelky Thalii a zas to bude v poho. :D No a po zaruce me ten kokta preci jen utaha na ten chip. Ta koktochipovina je nebezpecna nemoc. :lol::'>

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

si musíte ujasnit vy jestli chcete zvýšení vykonu, stejně dodržujete krátkej interval 5W-40 tak o co go.... já sem taky klinte čekal od listopadu do unora, až budou volné chechtáky na zvýšení :)

 

jinak to smrdění destiček, běžná věc.... ono si brzdil k té benzínce ve třech z 180 na 20 km/h, po té z kopce dolů z 120 opět na nějakých 30km/h, tak se není čemu divit.

jinak jak si zkoušel zátah auta, tak si mě zvýšil zpáteční spotřebu :D

IMG_20140228_235508-MOTION.gif

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tam sem měl cca 8,4, přesně jsem nekoukal. jinak po rovině sem rozvalil na 230 na pětku, šestku sem tam už nedával, jelikož sem dojel auta  a náhoda je blbec.

 

jinak sem potkal dva superby v liftu a ty se mohli podělat když sem k nim jel blíž a zkoumal spzku :D

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...