Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, Sabiza napsal:

To je ale krásná blbost, co? :)

 

Chlapec tak trochu zapomněl přepočítat oněch 50 tisíc, co stál Favorit v roce 1989, na dnešní peníze.

 

16298443_1358702420848374_33319222673395

A kdes přišel na to že Favorit stál v roce 1989 50tisíc?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No on ten rok 2000 nebyl o moc lepší,  fabia bez radia i přípravy, mlhovek, tónovaných skel ale s posilovačem řízení a jedním airbagem za 259.400 Kč. V roce 2002 Fabia Fresh Edition bez mlhovek, centrálu,  ABS, přípravy pro rádio,  tónovaných skel za 259.900Kč hatchback, 299.900, -Kč combi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a jakmile vychladne motor, nainstaluju do motoru deku. Je desetkrát prochcaná od Labradora a pro jistotu jsem do ní zabalil hovna po všech čoklech z naší ulice. Tohle už musí zabrat!! [emoji6]

Tak tu deku pred startem nezapomen vyndat, nebo budes mit dobrej hovno metac :D.

Zajimave je, ze ja jsem si po tvych zkušenostech nechal pojistit H na kuny a jeste jsem zadnou nepotkal, buďto teda v H kecali, ze i H kunam chutna a nebo proste v okoli nejsou.

A helemese, bumerang se vrátil [emoji3][emoji3]  Já to říkal hned, každej se jednou vrátí, jsme jedna rodina, vážená společnost a už jsme si na sebe zvykli [emoji6]  I ten bláznivej Rádius sem patří, až se vrátí od Nešpora, zase vychrlí ty svoje rozumy [emoji3]
Jojo, bez Petrrra to tu nebylo ono....něco jako neslaná polévka [emoji3]
 
 

Hele za 2 dny me pustili, zavreli Nespora a nabidli mi praci. Tak zvazuju.

co to máš za auto [emoji3] asi nějakej kinder kár [emoji3]  se furt směješ Petrovi a sám máš malou baterku [emoji3] to i já v tom svým krámu mám 72Ah

Prvni kdo trumfnul Lodgy, 60Ah, hold poctiva technika, ne jak ty foukacky nalesteny z papiru.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cáák, sem z dlouhé chvíle navštívil saloon, dokonce mi nabízeli zápůjčku na víkend (i když ofiko akce Hyundai na dva dny již není ).

Jsem zvědav na combi, nicméně můj favorit to není - to Tucson, ten by mi nevadil.

 

  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...