Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, kokta7 napsal:

další šrot :D holt furt musíte měnit ty vaše smarpthony a pak je 2 dny nastavuješ, protože android nic neumí :D

Aaaa, jablickar. To neni nic pro me, mam rad kreativitu. Ty si zmenis tak max. Ikony a tapetu :D

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a je tu řevnivost mezi uživateli jednotlivých značek smartfounů a jejich operačních systémů. Nicméně, Sabizo, já si nestěžoval na to, že by ten konkrétní model nebyl funkční. To tam nikde nenajdeš a je mi fuk, jak je starý a na čem to jede. Obecné mínění například na Visty bylo a je špatné, ale mně doma na kompu šlapaly bez problémů léta.

 

před 2 hodinami, MichalRr napsal:

Lenovo je co se telefonů týče nic moc. (Naše firma je prodejce Lenova, takže zkušenost mám;))

V práci jsme dostali PC a notebooky od Lenova, také žádný zázrak. Už jsem slyšel stížnosti na noťasy a mně PC občas "vypadne" = zčerná monitor, někdy to po pár vteřinách zmizí bez jakýchkoli následků, ale už jsem to musel také restartovat. Na předchozích DELL a ještě předtím na nějakých popelnicích od HP, nebyly nikdy žádné větší potíže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja respektuji ze nekdo to nevyuzije a me tvrzeni o dinosaurech byla spis nadsazka. Vadi spise nazor, ze kdyz to nepotrebuji ja, tak to nemuze potrebovat nikdo. A obracene. Kazdy vyuziva co potrebuje, tim si myslim nutne neni spatnej ani ten a ani onen. FB kazdej normalni clovek bez komplexu umi pouzivat rozume. Ja jsem diky tomu ve spojeni s rodinou na Slovensku. Jinak bych nebyl treba tak casto atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hošani a plačko ;)...

 

Dubnový sraz bude 18. v úterý v Nesuchyni,

jak je již naším zvykem ;) 

 

Účast již potvrdili:

Clint

Pawouk

Stanmar

Sabiza

Kočkagin

Ozák

Pancho

Motosman

Tomiikk

SidCZ

 

 

Pozor...čtete správně, Pancho dorazí, dokonce má volno ;)

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Sabiza napsal:

Jen pro jistotu... bavíme se o fotkách, které jsou foceny na křápy jako je Sony nebo se bavíme o kvalitnějších přístrojích? Například http://www.ippawards.com/gallery/

 

Netvrdím že všechny telefony špatně fotí, třeba Samsung Galaxy S8 , ovšem tomu taky odpovídá cenovka. U telefonu za 5 táců toto jistě očekávat nemohu.

Jo teď jsem si všiml, že je ten odkaz na nějaký nakouslý jablka - tak tam je to taky cenově ve slušné výši.

Editováno: , autor: stanmar
doplnění textu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se Pawouku nemusis hned za toho Dinosaura urazet. [emoji23]
Navic, ja mozna taky nedorazim.

Tak kdyz to rikas ty. Tak to se na to asi vyseru. Zbytecny benzin. Ale pak musim kurva fix vymyslet jiny vylet s rodinou. Nejaky typ od fotru s rodinami?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já si chtěl vyleštit čočku foťáku na mobilu a když už se mi to skoro povedlo, tak mi rupla ta kamerka :D  To je tak, když to čistím co je zrovna po ruce, člověk poškrábe čočku a pak to dělá mlžné fotky. Poradil jsem to čištění kolegovi a dopadl stejně :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, Petrrr napsal:

Jo a stryc uz ma Kardiaka. V nedeli s nim jede na vylet do MB do toho Skoda muzea ci co. Stoji to za to? Ze bych vzal rodinu a jel taky. Nebo tam budu zvracet? Stavili by jsme se v te stredoveke krcme ci co.

myslíš dětenice? :D tak se stav :D

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Clint napsal:

No já si chtěl vyleštit čočku foťáku na mobilu a když už se mi to skoro povedlo, tak mi rupla ta kamerka :D  To je tak, když to čistím co je zrovna po ruce, člověk poškrábe čočku a pak to dělá mlžné fotky. Poradil jsem to čištění kolegovi a dopadl stejně :D

No to ale nesmíš používat drátěnku:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...