Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 7 hodinami, kokta7 napsal:

MichalHR: kdybych teda chtěl auto něco jako je superb, tak bych radši vzal cenově výhodnějšího prassata.

Taky jsem psal, že už vůbec nemluvím o konkurenci. Ikdyž SUP ve Sportline se mi líbí víc jak Passat, ale spíš bych taky volil lidový vůz. 

 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem byl sázet brambory neasi...taky tu nemůžu bejt pořád :D:D

a ke korejskejm autum mam stejnej vztah jako k elektronice..nejdřív nalákaj trh aby ho co nejlíp ovládli, cenama, pobídkama, marketingem.. a až se budou cítit dost silný tak utnou kohoutky nastoupí novej kim (myšleno tim CEO daného výrobce) a udělají ze zákazníků blbce...

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem se byl svézt opět na Mostě s českým klenotem :D S cuprou to dokážu kolem 2 minut na obyčejnejch gumách v běžným tempu, okta je holt pomalejší v běžným tempu.

 

 

 

 

chudák to tam zaparkoval uprostřed zatáčky,

2017-04-16.thumb.png.6b4c7ddfc092d860d3b94ef4e32e508a.png

 

další chudák v M3 vzal svodidla.

58f3ab38730d5_2017-04-16(1).thumb.png.6591316cc819dd2845d9fe9a96ba1f87.png

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Petrrr napsal:

Ok, ty vole tady chcip zajic nebo beranek. Nikde nikdo. To dokazuje, ze kdyz lide maji volno netravi cas tolik na FB atd. Pawouku. Lidstvo min. u nas neni tak ztracene, jak by se mohlo zdat.

Ty dřeváku, právě že to je naopak - všichni jsou na Fb a proto nejsou zde :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, MichalRr napsal:

No až na to bude kára, tak budu muset taky zajet :-) Ale ty gumy tam asi mizí z ráfků:D

dnes ne, bylo mokro a zima. před 14 dny jsem přišel o celou sadu co měla kolem 4mm....

deštičky z clubsport S už zmizeli tak na 50% :(

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesmrtelnej stroj. Ja ho sice neridil, ale jezdil jsem s ni. Stryc ji kdysi mel. Americani se na nejake misi kdysi ACR smali co ze to je za veterana. Smich je pak presel kdyz ty jejich tezky kravy zapadly a V3S to projela jako hovno. Navic udajne takove zaveseni kol okopiroval Hummer prave od V3S samozrejme to jeste trochu vylepsili. Tedy legenda, kterou poznalo hned rada generaci. Ted jsem navic cetl, ze treba takova Tatra vyvyji vzduchem chlazeny 8mivalec do nakladaku co bude splnovat EU6.

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posledné poctivo vyrobené autá boli tak do roku 2002. Ale tie sú už dnes tiež poruchové a drahé na servis.

Keďže si dnes už nekúpim nič, čo nemá v blízkosti servisné stredisko, objednal som si Oktávku.

Záruka 5 rokov a servis u kamaráta v ŠA je taká malá istota, že to bude lepšie, ako iný (možno lepší) dealer, ale bez známosti.

Pekné sviatky.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Video z výroby objednaného kusu, tak ako to bolo v 90. rokoch v SRN pri preberaní vozidla  mi kamoš určite z  Oktávie neukáže :sleep:. Ale pero, voňavý stromček a prívesok na klúče dostanem určite. :D

 

 

Editováno: , autor: Jao
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...