Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Jo je to tak, tahle hospoda je asi 100m od te nasi pres silnici. Ty hospody na sebe navzajem vidi. Kdyby si jirko koukl na opacnou stranu silnice videl by si velke parkoviste s tou nasi restauraci pod lipou. Pockejte do leta vemem spacaky a prespat nuzeme u majitelu myslivcu v aute. Po sklopeni sedacek. Popr. V rakvi na strese. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouk:

a proc vse platis vcas, protoze je napsana nejaka smlouva... kdyby lidi zacli hnedka zalovat, firmy by se zacly chovat jinak...

 

Clint:

cist to nemusis, stejne to jsou plky :D

Co mas za providera? Ja si chvalim jakej mam na vesnici dobrej net za dobrou cenu a ted si mi zvednul mandle :(, mam 30/10Mb, realne to tak +- beha (+-25/11) a platim 590Kc, mam i verejnou IP v cene, jelikoz nemam pingy pod 15ms, ale zhruba 16-20, obcas skace ke 40ti, jinak IP za 50Kc/mesic.

 

Ozi:

a ty mas u rodicu mas co za poskytovatele, nerikej nejakej ten Starnet ci tak neco... kamos to mel a uz tehda to bylo bomba (tak cca 10 let nazpet)

BT mas, jeste jsi mi zde na foru dekoval :), jeste ze mame psanou smlouvu, ze v pripade ztraty ci poskozeni mi venujes vuz jmenoviteho obsahu 2l s turbem, rok vyroby ne starsi nez 2010 a v barve idealne cervene :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemohl byste mi někdo zjistit z ETKY čísla na:

 

- držák zesilovače SoundSystemu (MR 2011) k tomu ten kryt plastovej a matičky (šroubky si dam svoje)

- mikrofon vč. kabelu do stropního osvětlení pro Columbuse MR 2011 (pro hlasové ovládání)

 

A ještě informaci, nevíte jestli se dá do OII použít řadička z Rapida nebo OIII ta pěkná s chromem pod madlem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...