Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Stringo fakt nejde vytrhnout? HM nahouby

No asi by šla vytrhnout, ale asi bys to celé zničil. Koukal jsem na to a je tam v drážce osazení (jako kolejnička)...podle mě by se to vytrhlo celé a bylo by to k ničemu a od oka je ten závit na předFL menší než ten na FL...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No asi by šla vytrhnout, ale asi bys to celé zničil. Koukal jsem na to a je tam v drážce osazení (jako kolejnička)...podle mě by se to vytrhlo celé a bylo by to k ničemu a od oka je ten závit na předFL menší než ten na FL...

 

Zase vam sem bez dovoleni jednou napisu.  :kol-138: Antena na pred FL jde normalne vysroubovat a pote vytrhnout. Zavit je stejny jako na antene na FL, jen na FL je kratsi. Takze se musi antena z FL trochu orezat nozem (ta guma kolem zavitu) a pote padne i na pred FL...  :kol-140:  :kol-47:

Editováno: , autor: LucasCZE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to si o víkendu hned sáhnu do vejfuku... Hlavně abych tam neměl saze, to bych pak musel jezdit autobusem  :kol-32:

 

Ale jo, je dobře, že se po tom půjde, mělo by se jít víc po všech těch STK, kde projdou i šroty, kterým každou chvíli někde upadne kus kastle apod...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TSI: jen doraž, alepoň ti okoukneme novou káru :)   Na naše čaje může každej, kdo je s náma v kontaktu v klubu ;) nezáleží na autě... Yeti je Stanmarův sen, možná ti ho i vojede :prc:

 

Pítrrr: jak tedy dorazíš do Strága? 

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...