Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Zdar hosi, vcera jsem dojel jen uz jsem mel oci vyoceny ze sledovani srnek 100m napravo a nalevo od silnice. Jel jsem 100-120 a doma za 6,1. Jinak Stanmare kecal jsem, domu to mam 95 km cca 1h 20 . 130 to mam do Prahy.

Caj byl super. Diky Motosovi a Stanovi za rychlokurz o autosedackach. Koleno super. Akorad v te Chodove Plane je jeste lepsi. Tady uz to maso u kostni bylo bez chuti malo slane. Tam jak to nakladaji je to jeste lepsi. Ale good. Jinak jsem byl slabej pac 14 dni uz nevecerim, ale to me neomlouva mi stejne reknete. Na koktu se jinak cekalo do posledni chvile, ano opravdu ma absenci svoji prvni v dejinach clubu. Uz to s nim jde od 10 k 5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslis Restauraci ve skale? Jo ta voda ani pivo neni nic moc, ale vari tam good, prostredi pekne. Jinak pro me nic jineho nez Plzen neni dost dobry, z toho co tece.

Jo a maji tam i svoje linonady a ty taky nevoni kazdemu.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čadys přijel takovou dálku s tím, že mu Kokta něco nakoduje a těšil se na to celej měsíc.....a Kokta milostpán čekal asi na psí spřežení s pozlaceným kočárem..... ;)

 

Tak říkal Čadys, že zavolá Hravcovi a spolu prej podniknou nějakou záškodnickou proti akci :D

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...