Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Cca 30 tisíc. Včera sem sjel z dálnice a motor měl 60 stupňů... Po městě se po delší době dostanu na 70-80. Olej na max 70 stupňů. Je to jak píše Kokta, celkem známá závada tohohle motoru. Kdyz vyresej napínák, tak přidaj jinou blbost, aby se to sralo furt dal:-D

Bud rad, neohriva, pac ma vysokou ucinnost!

Ja tu nejsem pres den a je tu zase romam:)

Roman pro Pancha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V sekci OIII Exteriér takové téma není (někde v soukromých vláknech se o tom psát bude, nemá to náhodu Lucasse?). Já bych tam klidně založil nové. Někde po foru se jistě nějaké najde. To chceš folii na střechu, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

si musím zanadávat... před Byšicema se mi v tom vozejku kouslo ložisko... na polňačce vyměněný za druhý, který se cestou do Prahy zřejmě speklo (už jsem se nedíval), protože se z hliníkový ráfku vozejku hulilo jak z komína a při couvání v tom praskalo a drhlo. :( Takže nakonec jsme jeli bez vozejku a zřejmě budem stěhovat na dvakrát. Tož uvidíme, kolik se toho do lifta vejde :D

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem mluvil s kámošem, co auta lepí foliema a z kamarádství, známe se dlouho, mi to celkem rozmlouval. Za prvé, že auto bude v létě dost vypečené, navíc ta folie údajně se na kastli na střeše hodně napeče vlivem vysokých teplot, špatně se to pak sundává a někdy to poškozuje po sundání lak. navíc prej barva pod folií, ačkoliv píšou, že propouští UV, tak je po rokách jiná, než tam, kde folie nebyla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale stříkej novou střechu ;)    Ona ta černá střecha k tomu chrompacketu je stejně taková divná.... :kol-31:  Ani ty černé zrcátka k tomu moc nejdou....asi by to muselo bejt celé černé, maska i lišty podél oken. To ovšem měnit nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je snad fuk jakou máš spz ne? panebože to sou problémy, mě osobně sralo sundávat spzku vzít ji na uřad a pak sem dostal novou a zase ji měnit. to byl opruz největší.

spíš šetři prachy na čip, at máš 145kw :D  no ještě mě zajímá jestli si necháš ty 18" :D nejvíce miluji mít ropu a velký kola :D

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz na čtvrtém autě mám značky na oboustranku a na dalších minimálně 10 jsem to lepil a drží to bez problému. Maximálně pokud ti do přední někdo rychle nacouvá koulí, tak se lehce odlepí..  Auto bez podznaček vypadá líp a za to mi případná "vícepráce" stojí  :kol-28: 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...