Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Teď jsem mluvil s kámošem, co auta lepí foliema a z kamarádství, známe se dlouho, mi to celkem rozmlouval. Za prvé, že auto bude v létě dost vypečené, navíc ta folie údajně se na kastli na střeše hodně napeče vlivem vysokých teplot, špatně se to pak sundává a někdy to poškozuje po sundání lak. navíc prej barva pod folií, ačkoliv píšou, že propouští UV, tak je po rokách jiná, než tam, kde folie nebyla.

Clinte a proc to resis? Matematickou interpolaci vstupu mi vychazi, ze tohle auto vic jak 2 roky neda.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vsak on taky Clint s vetsi vydrzi nepocita, pak prece bude RS, ale nebo mozna s tim jak je smutnej z TSI tak mozna poridi Rkoveho golfa v 3.2 :)

 

 

Clinte: nemyslim si, ze s tou strevhou by to byl nejakej problem. Ze bude trochu jiny odstin laku je jasny, ale tak driv se na auta lepil karbon, ted se lepi jina folie, toho bych se nebal. A podivej se na taxikare se zlutejma, taky maji celolep krom zrcatek a prachu a jezdej s tim naprosto vpoho. Hlavne to maji proste na 2-3 roky a pak to z toho taky sundaj a je to... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj přední odstává i když ji ohneš. Mě se odlepila, tak sem znova rohy podlepil bylo to ok. Pak sem vyjel na dálnici dal větší tempo a po jízdě zase začla odstávat. řešení wurth šrouby a čepičky drží krásně.

http://shop.autodilykrc.cz/cz-detail-556671-cepicka-sroubu-spz-bila.html

http://shop.autodilykrc.cz/cz-detail-556672-cepicka-sroubu-spz-modra.html

http://shop.autodilykrc.cz/cz-detail-556655-sroub-4-8x19-pro-spz.html

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teď objednal super bílé východoněmecké rámečky, sice drahé, ale snad budou OK. Údajně to pasuje i na CZ SPZky, tak uvidím. Když to pasovat nebude, vrátím je. Nicméně prodavač tvrdil, že je má sám na svém bílém autě a že skáče radostí  ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teď objednal super bílé východoněmecké rámečky, sice drahé, ale snad budou OK. Údajně to pasuje i na CZ SPZky, tak uvidím. Když to pasovat nebude, vrátím je. Nicméně prodavač tvrdil, že je má sám na svém bílém autě a že skáče radostí  ;)

 

Hoď link prosím ;-) nebo do SZ. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clint si taky pamatuje, jen s negativni zkusenosti s minulou O2 se snazi vytlacit vsechny vzpominky na dane obdobi a jeho pusobeni zde na foru. Tomu odpovida nejen nove nastavena filosofie o TSI/TDI, ale taky to ze zapomina ostatni. V podstate muzme bejt radi, ze se mu zatim nepovedlo vytlacit z pameti vse, protoze jinak by uz zapomnel i na nas...  :kol-32:

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska mi přišly od 3M ty pásky se sucháčem, dal jsem to k sobě a zdá se mi, že to drží fakt festovně... uvidíme jak dlouho to bude držet... Přilepil jsem 3M oboustrankou tu SPZ a teď jsem to sundaval a šlo to i s lakem, takže oboustranka asi nejspíš nebude úplně to pravé, pokud to bude muset někdy dolů. Nakonec asi nejlepší budou ty šrouby,... ale to udělám až jako poslední možnost, teď testnu ten sucháč...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...