Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Stane, přes TT se přihlaš i ke svému účtu a ono to funguje jako internetové bankovnictví. Když něco vybereš, my víme kde, kolik a automaticky to hodí ostatním tvůj PIN a číslo karty. Je to skvělá apka ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady to dneska zase chcípá, co mám potom v práci dělat, když už ani ne něco tady psát? :kol-32:

 

Kokta mi nebere telefon schválně, dělá že spí....Je potřeba mu připomenout, že když volá ředitel, musí se zvednout i o půlnoci....;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte, ty uz pises cesky jak Radius, necitelne...

 

Petrrr, pro dobrou vinoteku nemusis do CB, na to staci dojet do Praglu, tam mas dobrou vinoteku. A ja jestli me to tedko vyjde, bych chtel dojet na podzim na degustaci ke znamemu a kdyz si vyberu tak mam vyreseno ;)

 

hosi jinak nad berounem se honi bourka uz asi 3 hodiny dest, je to citit i ve vzduchu, ale ani kapicka, to je peklooo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady to dneska zase chcípá, co mám potom v práci dělat, když už ani ne něco tady psát? :kol-32:

 

Kokta mi nebere telefon schválně, dělá že spí....Je potřeba mu připomenout, že když volá ředitel, musí se zvednout i o půlnoci.... ;)

Já na forum nemám celej den čas - buď ležím na pláži, nebo jsem naloženej v moři, páč má + 29 stupňů.  kol11

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...