Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Stanmare, tak si to uzij. Ty si to urcite taslouzis, narozdil od Clinta.

Kokto, to je vetsi vana ne?

Ozi: jsem psal ze jedu i do Budejovic. Nebo jsem to nepsa? Jinak Jizni Cechy krasny to kraj a dle slov znamych co jsme navstivili jeden dela v Boschi ze nezamestnanost takova ze je problem sehnat lidi i na delnicke pozice, prace vsude plno a nadstandartne placena. Asi zvazim stehovani. [emoji1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem zpozoroval, že při zmáčknutí pedálu spojky tak v polovině kroku jakoby trochu loupne, klepne do podrážky boty. Není to nijak moc, ale cejtim to a sere mě to. Musim na to myslet furt kurnik.

Byl jsem cestou u Klokočky a technik to cejtil taky, zavolal záručního technika (asi hodnost) , ten to taky cejtil, ale neví. Tvrdil, že je to opravdu jen lehce a že neví, jestli je to na reklamační případ. Tak jsem mu hned vysvětlil, že to tedy od této chvíle zcela jistě je reklamační případ a že jsem to zkoušel na prodejně u jiných aut a že to jinde nedělá. Řekl jsem mu, že mě to sere  a že se nemůžu soustředit na bezpečnou jízdu, jak na to furt myslím při každém sešlápnutí spojky. On na to, že vůbec neví, co by to mohlo bejt, dělá to i při vypnutém motoru. Tak to tam v pondělí vezu, ať soudruzi zkoumají ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Az ti skonci zaruka, prijde rozhreseni a tva duse dojde nirvany. Takove kraviny te prestanou zajimat, resis jen to dulezite. Na pazvuky co mas uz z vyroby si zvyknes, co nebyl AS schopen vyresit a jen uzivas s tim, ze AS muzes kdykoliv poslat do prdele a starat se o sve auto tak jak sam uznas za vhodne. Zaruka te jen svazuje [emoji1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...