Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Si nevybereš. Ale ty fusiony 1.4i by měli být v pohodě. Tsi z 08 je řetězová loterie.

Ber Fusion, ten motor je klasické železo, o kterém nikdy nikdo nic neslyšel. 1.4 TSI 103 kW v tom Golfu je dvojitě přeplňovaný? Jestli ano, tak to je harakiri po německu.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo to je Fusion, já myslel Focus. Ale to je jedno. Je fakt, že Golf téhle generace jakýsi řetězový problémy měl, ale zase mi přijde jako auto celkově solidnější a kvalitněji zpracovaný. Hele, to by šlověk musel posuzovat dva konkrétní kusy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Golfa TSI nikdy, jak pise Pawouk, obzvlaste jestli to ma turbo a kompresor. Jirku neposlouchej co je Clint u Skody je Jirka u VW. To jsou dva fanatici.

FUSIONA 1.4 ma manzelka sefa a spokojenost. Sef uz ma 3tiho focuse v rade a jedine co kdy mel, ze mu odesla civka motoru u toho predchoziho kusu. Ovsem vsechno byli benziny. Hlavne na to jak se k tomu chova nikde nic neklepe, nevrze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli si to dobře pamatuji, tak starší zážehové motory u Forda jsou ve skutečnosti od Yamahy. Tam fakt nejsou žádné problémy ve stylu VW. Zbytek vozu se v ničem neliší od koncernu, čekat lze tedy kdykoli cokoli. Zatímco Twincharger je katastrofa. Ač mnohonásobný vítěz ankety Motor roku, je to technický zmetek - rozvody, vysoká spotřeba oleje, propálené písty, atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

abyste viděli, že se snažím být objektivní, tak asi jo, jestli se jedná o nějaký poskakování po městě, tak Ford zmíněného ročníku bude možná vhodnější. Je pravda, že ty TSI v této době nějaký problémy měly. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A aby jste vedeli ze ja nejsem objektivni tak ne vsichni maji maji ptoblemy. Jen WV a celej jeho koncern. [emoji23] [emoji23] [emoji23] Ale dobre necham toho. Jsem tady stejne jen takovej Don Quijote de la Mancha co tady bojuje s vetrnymi mlyny. [emoji12]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motos nedavno psal neco o malem kufru ve FuFu a najednou mi bude dobrej. Nejdriv si ovsem musi ujasnit co vlastne chce. Octu chce mit uz jen jako na okrasu protoze se boji ze se mu rozpadne kdyz chce jezdit druhym starym autem i o vikendech na chalupu. Tady je videt kam jde pokrok. Lide aby si kupovali nova auta, radeji kupuji stara protoze ta jsou spolehlivejsi. [emoji23] Drzim palce Motosi ve stastnou volbu, ty to dokazes jak u Feliny kde jsem ti neveril.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je hrozný, jak teď doma sportuju, o to víc žeru :D  Teď jsem si koupil tři šátečky s pudinkem a jablkama, sežral jsem jeden, že si to rozvrhnu a druhej dám za 2 hodiny. Ale neodolal sem a sežral sem hned i ten druhej. A teď, když sem ho sežral si řikám, že je blbost v tom igeliťáku nechávat ten poslední :D :D

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...